Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2010-09-23 10:06:02

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Jakby ten temat założył ktoś inny a nie Thrasher to spoo, ale niestety to temat Thrashera, więc ciężko mi podejśc do niego chociaż z jakąkolwiek powagą (a tymbardziej jak widzę link, który podałą Ver).

po prostu JEDEN WIELKI FAIL

Thrasher - gratuluję pomysłu.

PS
Usuwanie wątków to bezsens, ale podawanie linków na yt jest już ciekawsze ;p
Linki + notka z wiki - taki powinien byc standard, ewentualnie coś od siebie, ale niekoniecznie.

Offline

#32 2010-09-23 14:28:11

 MD

User

9280264
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 216
Preferowany styl: Bubblegum Pop
Ulubione zespoły : Bee Gees
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Niekoniecznie? Jak się otwiera wątek to zakładam, że się dany zespół chociaż trochę zna, inaczej nie ma to najmniejszego sensu. Jak nie znam to nie zakładam, raczej proszę o to osobę, która może coś więcej wiedzieć. Bo zakładać temat tak dla samej hecy też jest nie halo. Albo dobra, nawet jak się nie zna a chce się koniecznie założyć wątek to chociaż napisać samemu o oczekiwaniach czy czymkolwiek związanym z tym zespołem lub też zadać kilka pytań do użytkowników forum. Choć to uważam powinna być rzadkość.
A tak nawiasem mówiąc, to myślicie, że jak wrzucacie notatkę z wiki to ktoś ją czyta? Śmiem wątpić, może czasem się ogarnie jedno zdanie czy kilka wyrazów ale i tak wychodzi na to, że jest to tylko wydłużacz postu na pół strony, bo tak ładniej wygląda. Uwierzcie mi, lepiej wygląda post gdzie jest napisane kilka zdań własnymi słowami niż wklejony, często bzdurny tekst z wiki, którego wrzucający nawet nie sprawdza!


http://img101.imageshack.us/img101/4066/bannerwiekszy.jpg

Offline

#33 2010-09-23 14:40:49

 Ver

po co to zaznaczasz

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 3685
Ulubione zespoły : the 1975

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

No chyba ty.
Ja sprawdzam co wrzucam i czytam to, co inni napisali. >.<

Offline

#34 2010-09-23 14:41:12

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Popieram MD. Wolałbym przeczytać opinię na temat zespołu osoby która wątek założyła, niż notkę z wikipedii na którą może wejść każdy. Dołączone linki do najciekawszych utworów to też fajne rozwiązanie.

Offline

#35 2010-09-23 14:51:12

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

MD napisał:

Niekoniecznie?

Tak, napisałem niekoniecznie. Jest to otwarcie tematu, które ma prezentowac sylwetkę zespołu oraz styl, który grają, zwykle ładniej i składniej jest to napisane na wikipedii niż przedstawione przez użytkownika, który najczęściej nie zna żadnych zasad pisania.
Dlatego nadal uważam WIKI + LINKI.
Własna opinia nie da choc trochę obiektywnego światła co do zespołu.

A co do czytania opisu z wikipedii - ja zawsze czytam skład i albumy i przynajmniej ze 3-4 zdania opisu, a jeśli mnie zespół zaciekawi to lubię poznac jego historię poprzez właśnie przeczytanie notki z wiki.

Offline

#36 2010-09-23 14:57:48

 MD

User

9280264
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2010-09-16
Posty: 216
Preferowany styl: Bubblegum Pop
Ulubione zespoły : Bee Gees
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Dziwne, ale ja nigdy nie czytałem specjalnie wikipedii a gdy widzę nazwy 80% zespołów na tym forum to wiem co to za zespół, bo przeczytałem opinie innych ludzi. Kiedy już się zainteresuję bardziej to czasem doczytam co nieco w wikipedii ale to już własnym staraniem. Niestety jak widzę sztuka pisania zamiera nawet na forach, gdzie przychodzi się po to, by dyskutować i wyrażać własne zdanie.


http://img101.imageshack.us/img101/4066/bannerwiekszy.jpg

Offline

#37 2010-09-23 15:14:47

 Ver

po co to zaznaczasz

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 3685
Ulubione zespoły : the 1975

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Niestety jak widzę sztuka pisania zamiera nawet na forach, gdzie przychodzi się po to, by dyskutować i wyrażać własne zdanie.

-.-
Zakładając wątek o zespole, dodaję notkę wiki, ew. last, aby każdy zainteresowany użytkownik mógł przeczytać obiektywną opinię. A moje zdanie mogę napisać, jeśli ktoś będzie zainteresowany dyskusją nt.bandu.

Offline

#38 2010-09-23 16:37:31

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Rebeliant napisał:

MD napisał:

Niekoniecznie?

Tak, napisałem niekoniecznie. Jest to otwarcie tematu, które ma prezentowac sylwetkę zespołu oraz styl, który grają, zwykle ładniej i składniej jest to napisane na wikipedii niż przedstawione przez użytkownika, który najczęściej nie zna żadnych zasad pisania.
Dlatego nadal uważam WIKI + LINKI.
Własna opinia nie da choc trochę obiektywnego światła co do zespołu.

A co do czytania opisu z wikipedii - ja zawsze czytam skład i albumy i przynajmniej ze 3-4 zdania opisu, a jeśli mnie zespół zaciekawi to lubię poznac jego historię poprzez właśnie przeczytanie notki z wiki.

Zgadzam się - opis z viki ma ręce i nogi, czego nie można powiedzieć o umiejętności wypowiadania się na piśmie przez niektórych użytkowników. A osobiście wolę wiedzieć, co czytam, a raczej czytam ze zrozumieniem ;|
Nie zgadzam się, żeby założycielski post miał jakikolwiek wymiar subiektywny - nie powinien w żaden sposób sugerować stanowiska pozostałym użytkownikom.

To trochę jak rozprawka tylko dla wielu uczestników i bez podsumowania: temat - ogólne nakreślenie tematu, a dalej argumenty i kontrargumenty przemawiające za sensownością zespołu ;|

Ostatnio edytowany przez margoQ (2010-09-23 16:39:53)


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

#39 2010-09-23 17:04:00

 ryba969

User

2760045
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 428
Preferowany styl: Power,GrindCore,Death/Black
Ulubione zespoły : Korpiklaani,Hunter,Kataklysm
Ulubione zespoły pt. 2: Hammerfall
LastFM: lastfm.pl/user/fish_from_hell

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

jestem przeciw usuwaniu. hmm a pomyślał ktoś że dział muzyka z poddziałami to jest coś w rodzaju encyklopedii? a Thrasher widziałeś ty kiedyś dyskusje w encyklopedii , poza tym usuwanie wątków bez odpowiedzi , uszczupli forum. Pomysł jednym słowem nietrafiony. A co do własnych opinii , już wolę  mieć notkę z lasta , metallum czy innego źródła niż opinię. Thrasher popatrzmy na twoje opinie o muzyce , wychwalasz thrash pod niebiosa , i to ma być niby miarodajne skoro wychwalasz tylko thrash. Ja moge zachwalać Huntera pod niebiosa normalnie cud miód i orzeszki ale ktoś może przesłuchać i mu sie nie spodoba, Może wtedy stwierdzić że opinia nie jest miarodajna  bo przymykam oczy lub wręcz nie zauważam niedociągnięć  zespołu tzn jego muzyki i tekstów , nie zauważam elementów które zespół musi poprawić itd.

Ostatnio edytowany przez ryba969 (2010-09-23 17:10:49)


Theravada Buddhism

Offline

#40 2010-09-23 17:12:04

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Jeszcze Led Zeppelin wychwala ; p


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

#41 2010-09-23 17:14:12

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Ale co ma moje gadanie że thrash jest zajebisty?
???????????????????????????????????????????????
Gdzie ja niby ten thrash tak wychwalam            ?

Ostatnio edytowany przez ThrasheR (2010-09-23 17:15:00)


Payudara menunjukkan...

Offline

#42 2010-09-23 18:02:57

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

ryba969 napisał:

hmm a pomyślał ktoś że dział muzyka z poddziałami to jest coś w rodzaju encyklopedii? a Thrasher widziałeś ty kiedyś dyskusje w encyklopedii

To jest forum dyskusyjne, nie encyklopedia. Zresztą nazywanie encyklopedycznymi wątków, których główna treść jest KOPIĄ czyjejś pracy (tu wikipedystów) jest trochę nieteges. Dla mnie osobiście nie ma większej różnicy czy w pierwszym poście jest tekst z wikipedii czy może jest to praca własna autora, chociaż wolę czytać to drugie. Boli mnie natomiast coś innego - tworzenie tematów dla samego ich tworzenia, a już zupełnie nie rozumiem czegoś takiego - http://www.rock-metal-forum.pun.pl/view … hp?id=2279 Jeśli ja zakładam jakiś temat o zespole to przede wszystkim znam i cenię ten zespół, chcę się "podzielić" tym zespołem z innymi forumowiczami. Piszę coś od siebie na jago temat, ponieważ uważam, że subiektywna ocena zespołu jest świetnym punktem wyjściowym do DYSKUSJI, bo chyba po to tu wszyscy jesteśmy? Poprawcie mnie jeśli się mylę.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

#43 2010-09-23 18:17:35

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Maktare, ale ktoś się w tym wątku jednak wypowiada. To, że póki co wszyscy jednomyślnie oceniają zespół negatywnie nie znaczy, że nie znajdzie się ktoś, komu ich działania się spodobają. To jest forum do wypowiadania myśli ; ]


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

#44 2010-09-23 18:38:24

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

No jasne, że się wypowiadają, ale zakładanie tematu o zespole po to żeby nawrzucać na ten zespół jest po prostu żenujące. Trzymajmy poziom.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

#45 2010-09-23 21:40:20

 Kvath

Twoja stara

521164
Call me!
Skąd: Orbita okołoziemska.
Zarejestrowany: 2010-07-21
Posty: 1555
Preferowany styl: BDSM
Ulubione zespoły : FUCKING WEREWOLF ASSO
LastFM: kvath

Re: temat incredible kurewsko nie ważny już

Poziom będzie zawsze ale trzeba się starać żeby był jak najwyższy. Po prostu nie patrzcie na licznik postów i już. Nie wiele on mówi, nawet nowicjuszom.

PS: Wkrótce napiszę o kilku zespołach, takich nie znanych a ciekawych.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.geouwr.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl www.grafamargo.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.wojna-feudalna.pun.pl