Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2011-11-23 09:04:03

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Motörhead

A ja - być się powtórzę - zupełnie nie rozumiem fenomenu Motorhead. Przesłuchałam całkiem sporo z ich dokonań, byłam na koncercie i szczerze: umierałam z nudów. Wszystko takie... na jedno kopyto. Na dodatek męczy mnie głos wokalisty, który sprawia wrażenie, jak by śpiewał "na jednej nucie". I gdzie tu moc???
Jeżeli ktoś jest w stanie wskazać jakiś sensowny kawałek, to proszę bardzo, bo póki co jestem na NIE.

Ostatnio edytowany przez margoQ (2011-11-23 12:01:15)


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#32 2011-11-23 11:26:45

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Motörhead

A moje ulubione to Overkill i Iron Fist.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#33 2011-11-26 14:29:16

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Motörhead

Sensowne kawałki? Overkill, Kiled By Death (ten zwłaszcza), Stay Clean, Going To Brazil, Terminal Show, Motorhead, I'll Be Your Sister.

Po za tym byłem w tym roku też na koncercie  i rzeczywiście coś z głosem Lemmy'ego było nie tak, ale to już zasługa obsługi technicznej (w trakcie próby technicznej było słychać że mikrofon jest schrzaniony). Lemmy ma jednak to coś,  że  mógłby i stać a i tak bym wykrzykiwał cały tekst Overkill i wpadał coraz to bardziej większe pogo.
Motörhead to zadyma i rock 'n' roll jeżeli się przy tym nie szaleje i nie docenia się frazy "Only way to feel the noise is when it's good and loud ,So good you can't believe it's screaming with the crowd, Don't sweat it, get it back to you"  to może być jednostajnym typowym zespołem. Ale jak się to doceni to nie ma bata, uzależnienie trwa całe życie


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#34 2011-11-26 14:39:02

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Motörhead

Trudno wymagać od Lemmiego, żeby po tylu latach (rocznik 45!) chlania czy tam nawet ćpania był w znakomitej formie. Niejeden jego rówieśnik już dawno zbija bąki w kapciach przed TV ;p

Offline

 

#35 2011-11-27 19:22:03

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Motörhead

Sęk w tym że on śpiewa tak samo od samego początku. Jego głos w ogóle się nie zestarzał ( właśnie przez to co bierze), wtedy na koncercie jakby ktoś się wsłuchał to głos Lemmy'ego był taki sam i naprawdę było słychać że mikrofon był do kitu. Ale z drugiej strony koncert Motörhead to jedna wielka wojna, więc kogo to obchodzi, co Lemmy śpiewa? Nawet jakby mikrofon działał jak należy to i tak wolałbym wpaść w kolejną ścianę śmierci niż wsłuchiwać co tam Lemmy mamrocze, bo mi wystarczy że go widziałem, a całą resztę zrobił emanujący z niego rock 'n' roll.


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#36 2011-11-27 20:19:15

Bitch_Please

Gość

Re: Motörhead

Dostałam ich płytę na urodziny od koleżanki, w sumie nie znałam ich za mocno uprzednio, ale po albumie "The world is yours" który pięknie stoi sobie na półeczce, posłuchałam ich więcej. Bardzo podoba mi się wokal Lemmego, mają kilka kawałków do których lubię wracać. Jeden z najlepszych? Louie Louie <3 oszalałam swego czasu na jego punkcie.

 

#37 2011-11-27 21:24:55

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Motörhead

Świetny cover ,oryginalnie wykonywał go Richard Berry i jego wersja też jest fajna. Louie Louie w wykonaniu  Motörhead jest moim zdaniem lepsze w wersji alternatywnej(wersja główna jest bliższa oryginałowi)  bo dodana została solówka

Ostatnio edytowany przez Ghost of War (2011-11-27 21:25:41)


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#38 2011-11-27 22:01:53

Bitch_Please

Gość

Re: Motörhead

Zarzuciłam sobie na YT, ofc że Motór pocisnął, lepsza jest ich. Nie znałam oryginału, nie wiedziałam, że to w ogóle cover jest.

 

#39 2011-11-28 15:28:06

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Motörhead

A tu jeszcze jeden świetny cover w wykonaniu "Motorów" razem z  zespołem Girschool : Please Don't Touch (utwór znajduje się na kompilacji No Remorse z 1984)  http://www.youtube.com/watch?v=eOpx61ok … re=related

Ostatnio edytowany przez Ghost of War (2011-11-28 15:29:20)


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#40 2012-04-07 18:32:09

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Motörhead

Motorhead jest w pytę. Bardzo wesoły zespół, przynajmniej ja tak odbieram ich muzykę. Bardzo podoba mi się wyraźny bass, ale to tak jest jak liderem jest basista . Mam tylko 2 płyty Ace of Spades is Overkill (mój faworyt, po prostu jest tam najwięcej hiciorów: Overkill, Damage Case, Too Late, Too Late), planuję może jeszcze kiedyś zakupić (jeśli dalej będą na promocji po 19zł ;] ) 1916 i Ironfist, choć najchętniej znalazłbym jakieś wypasione Greatest Hits, na którym miałbym wszystko co najfajniejsze.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#41 2012-04-07 23:28:42

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Motörhead

Hehe też Overkill najbardziej lubię. W sumie na równi z Asem

Offline

 

#42 2012-04-08 19:14:14

 Ghost of War

User

32657584
Skąd: Slayerland
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 200
Preferowany styl: Thrash Metal/Hard Rock
Ulubione zespoły : Slayer, Black Sabbath, KAT
Ulubione zespoły pt. 2: Megadeth, Led Zeppelin
LastFM: lastfm.pl/user/TommygunPL94

Re: Motörhead

Też wolę bardziej Overkill, a po zeszłorocznym Sonisphere tym bardziej, bo  od jakiś paru lat Overkill jest grany jeszcze szybciej.


______
SLAYER!!!

"Głową muru nie przebijesz, ale jeśli zawiodły inne metody należy spróbować i tej."

Offline

 

#43 2012-04-08 20:57:51

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Motörhead

I dobrze, bo to kawałek stworzony do zabijania.

Offline

 

#44 2012-04-08 21:06:23

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Motörhead

Heh, prawda, a Grammy dostali za cover Metalliki Whiplash. Żal. Ale Lemmy pewnie ma wyjebane na to.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#45 2012-04-10 13:54:30

 Szymonoslaw

Laserowy Lotos rangi 5.

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 1339
Preferowany styl: Kraul
Ulubione zespoły : same oklepane

Re: Motörhead

Lemmy od dragów i whisky tego pewnie już nie pamięta .


http://31.media.tumblr.com/tumblr_m5naeweCGA1rqrf25o1_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aoc.pun.pl www.paranoidparade.pun.pl www.fon.pun.pl www.survival.pun.pl www.prof-mat-fiz.pun.pl