Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2010-03-28 21:41:48

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

murderka napisał:

Raining Blood , South Of Heaven i nieco wolniejsze Seasons in the Abyss

Ułaaa,Raining Blood - przecudo :)mam pare piosenek na kompie ale za to jakich .
Podoba sie mi też Piece by piece i Bloodline

 

#32 2010-03-28 21:50:26

Ash

Gość

Re: Slayer

Slayer to najlepszy według mnie zespół trashmetalowy , słucham ich krótko , ale codziennie ;D

 

#33 2010-03-28 22:25:08

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

Ash napisał:

Slayer to najlepszy według mnie zespół trashmetalowy , słucham ich krótko , ale codziennie ;D

Wg mnie nie taki najlepszy,ale dobry;)

 

#34 2010-03-28 22:36:00

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Slayer

Zgadzam się , Slayer wogóle mnie nie porywa.


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#35 2010-03-28 23:06:13

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

ThrasheR napisał:

Zgadzam się , Slayer wogóle mnie nie porywa.

Może "porywa" to za duze słowo xD albo ktos lubi ich słuchać albo nie ;P
U mnie jest to tak średnio ;D bo jest to średni zespół,bez porywów,i nie jakis wybitny znowu ;P
są lepsze.

 

#36 2010-03-29 08:47:23

Ash

Gość

Re: Slayer

A mi się najbardziej podoba z trashu :>

 

#37 2010-03-29 15:17:24

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Slayer

"U mnie jest to tak średnio  bo jest to średni zespół,bez porywów,i nie jakis wybitny znowu ;P są lepsze."
Nie to, żebym znał twórczość Slayera, bo nie znam zbyt wiele kawałków, no ale podsumowanie, że jest to zespół średni idzie chyba trochę daleko, zwłaszcza Żanetko, że stawiam, że uważasz, że zespoły punkowe są grają dobrze, więc grzechem jest podsumowanie, że Slayer gra gorszą muzykę od tych trój-riffowców ;/ Nie chodzi tu o gusta, bo może się nie podobać lub podobać, no ale grają muzykę genialną niestety Żanetko, pod każdym względem ambitniejszą od punka ;/
Wszystkie kawałki Slayera, które słyszałem, są genialne, kolesie po prostu robią takie riffy, że głowa mała. Myślę, że nie od parady należy do wielkiej czwórki ;/

A jeszcze tak dodam - dlaczego każdy z was tylko daje te Raining Blood, ja stawiam, że połowa z was nie zna twórczości Slayera i się wypowiada na jego temat w sposób "słabo grają, techniki im brak/dobrze grają, zajebiści technicznie". Ja znam pewnie ich z 10 kawałków, i z bólem serca przyznaję się, że nie znam tego zespołu ;/

"A mi się najbardziej podoba z trashu :>"
Powinieneś dostać opieprz od Thrashera, ale zastąpię go w tej roli: WTF STARY - THRASH pisze się tHrash, a żeby było prościej: T - H - R - A - S - H
Przepraszam, musiałem Cię poprawić, bo wiesz udaję tró metala ;/

Ostatnio edytowany przez Rebeliant (2010-03-29 15:20:20)

Offline

 

#38 2010-03-29 16:01:45

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

chyba jak ktoś sie wypowiada juz to logiczne jest że zna piosenki danego zespołu.W tym przypadku Slayer-a.
Hmm napisałam tak że "WEDŁUG MNIE" ,a wiec to nie jest grzech że mam takie zdanie ,że uwazam ze ten zespół jest średni,bo najnormalniej ich piosenki mi sie nie bardzo podobają.Są mdłe.
Choć przyznam że 2-3piosenki są hmm dobre. No nie wiem,nie znam dobrze wszystkich ich piosenek na pamiec ,nie znam techniki,wiec na ten temat sie nie wypowiedziałam,ale daruj że porównujesz moją wypowiedź do mojego punkowego gustu.Hmm piszac posta wczesniej nawet nie myslalam o punku .Kurcze,dziwne że o tym wogóle wspomniałeś .

 

#39 2010-03-29 16:31:46

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Slayer

"Kurcze,dziwne że o tym wogóle wspomniałeś ."
Najn, to nie jest dziwne, ponieważ słuchasz punku, więc dziwne, żeby Ci się podobało napierdalanie totalne Thrash metalu.

"chyba jak ktoś sie wypowiada juz to logiczne jest że zna piosenki danego zespołu.W tym przypadku Slayer-a."
Więc ile Ty znasz piosenek Slayera? - znasz piosenkę jak jej KILKA razy wysłuchasz, i jak ktoś Ci powie tytuł i wykonawcę to potrafisz skojarzyć utwór z treścią którą przekazuje.

"Są mdłe."
To normalne, ponieważ punk jest zdecydowanie bardziej żywy i szczęśliwy niż twórczość Slayera, dlatego może wydawać się mdłe ich granie.

Offline

 

#40 2010-03-29 16:37:14

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

Rebeliant,jak Cię prosze nie porównuj mojego gustu punkowego w watku o Thrashu ;O
To niema nic wspólnego ze soba.to znaczy że jak słucham punka i mi sie podoba to znaczy że nie moze podobać mi sie totalne napierdalanie w Thrashu ?;O dziwne;O a Tu Cię zdziwie.Popisałam wczoraj w Thrashu i wypowiedziałam sie,ale akurat za Slayerem nie przepadam,Nie wiem dlaczego tak bronisz go skoro tego nie słuchasz.
Hmm ile znam piosenek ich.Hmm nie ilosc ale jakosc.

 

#41 2010-03-29 16:44:10

Rebeliant

Malutki kotek <3

10065218
Skąd: Sierpc/Łorsoł
Zarejestrowany: 2009-10-03
Posty: 764
Ulubione zespoły : SOAD

Re: Slayer

"Hmm ile znam piosenek ich.Hmm nie ilosc ale jakosc."
WTF, zapytałem ile znasz piosenek, liczę na odpowiedź, bo jak na razie widzę unikanie odpowiedzi. Twoja odpowiedź nie wnosi nic nowego, lecz tylko irytuje ;/

"dziwne"
Najn, to nie jest dziwne.

"Nie wiem dlaczego tak bronisz go skoro tego nie słuchasz."
Bo irytuje mnie pisanie, że zespół gra średnio, jak się nie zna zespołu.

Offline

 

#42 2010-03-29 17:02:15

B.A

Spontaneous

Zarejestrowany: 2009-10-22
Posty: 1773
WWW

Re: Slayer

"A mi się najbardziej podoba z trashu :>"
Powinieneś dostać opieprz od Thrashera, ale zastąpię go w tej roli: WTF STARY - THRASH pisze się tHrash, a żeby było prościej: T - H - R - A - S - H
Przepraszam, musiałem Cię poprawić, bo wiesz udaję tró metala ;/

: D chyba ci dam plusa


Payudara menunjukkan...

Offline

 

#43 2010-03-29 20:14:44

zanetka1703

Gość

Re: Slayer

Rebeliant napisał:

"Hmm ile znam piosenek ich.Hmm nie ilosc ale jakosc."
WTF, zapytałem ile znasz piosenek, liczę na odpowiedź, bo jak na razie widzę unikanie odpowiedzi. Twoja odpowiedź nie wnosi nic nowego, lecz tylko irytuje ;/

"dziwne"
Najn, to nie jest dziwne.

"Nie wiem dlaczego tak bronisz go skoro tego nie słuchasz."
Bo irytuje mnie pisanie, że zespół gra średnio, jak się nie zna zespołu.

Nie wiem ile znam piosenek,napewno nie wszystkie.Człowieku ! Uspokój nerwa ;O przecież nie mam wszystkich ich piosenek na kompie a nie liczyłam .
I skąd wiesz że ich nei znam ,no skoro sie wypowiadam juz w ich wątku to znaczy ze mialam okazje ich słuchać .Normalnie nie przypadli mi do gustu.A o gustach chyba nie powinno sie dyskutować?
Wyluzuj.Podtrzymuje nadal swoje zdanie,że zespół jest WEDŁUG MNIE ŚREDNI. (moje subiektywne zdanie).
Odpuść.

 

#44 2010-03-29 20:18:00

diana_!

Gość

Re: Slayer

Wg mnie Slayer to jest z najlepszych zespołów na świecie. Przecież nie bez powodu zrobili taką karierę!
Nie rozumiem tylko jak można powiedzieć,  że ich piosenki są mdłe ;x

 

#45 2010-03-29 20:30:29

KaBaNoS

Gość

Re: Slayer

Można powiedzieć ze ich piosenki są mdłe-wolność słowa. Jak dal mnie ich piosenki nie są mdłe są pyszniutkie jak kabanoski!
Wiadomo TRASH wymiata!!!!!!!
Żartuje thrash!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.the-legend-of-aang.pun.pl www.rizfzaoczni.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.young.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl