Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2011-09-10 15:40:38

manieczki

Gość

Zmiany działów

Po zapoznaniu się z forum, zauważyłem kilka nieścisłości jeśli chodzi o tzw działy na które forum jest podzielone i które można by było zmienić, nakłoniła mnie do tego dyskusja na temat RATM, więc by nie było więcej kłótni, czy RATM to rapcore czy rapmetal/rock może dodać do działu nu-metal/rapcore również raprock i rapmetal... inna sprawa bezsensowne połączenie Gotyk z Doom Metalem, bo jak ktoś tam zauważył te dwa gatunki nie mają z sobą wiele wspólnego, tak samo jak połączone działy Death Metal/Brutal Death Metal z grindcorem, bo to są jednak dwa różne światy muzyczne, natomiast utworzyłbym nowy dział Grindore/crust a Death Metal zostawiłbym tylko i wyłącznie dla deathmetalu.

P.S. możnaby poprzesuwać kilka kapel do odpowiednich działów, bo jak widzę Guano Apes jako nu metal, Graveland jako gothic metal lub Napalm Death jako inne to mnie krew zalewa...

#2 2011-09-10 15:45:32

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Zmiany działów

zgadzam się, obowiązujący podział jest koszmarny. i od razu ostudzę Twój zapał - nic się w tej kwestii nie zmieni.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

#3 2011-09-10 15:48:04

manieczki

Gość

Re: Zmiany działów

dlaczego nie ? a nie da się chociaż poprzenosić niektórych tematów, a jak nie to zrobię nowe tym razem w odpowiednich miejscach, bo jako że w moich żyłach płynie niemiecka krew to lubię porządek

#4 2011-09-10 15:54:39

Strasznik

Gość

Re: Zmiany działów

Można by zrobić 4 główne działy: Metal, Rock, Punk i Inne.

Ale i tak pewnie byłoby pełno problemów.

#5 2011-09-10 16:10:36

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Zmiany działów

Zróbmy osobne działy dla każdego zespołu, bo przecież każdy zespół gra coś innego, a forum do cb będziemy przewijać tydzień...

Offline

#6 2011-09-10 16:16:54

 Macko

User

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 582
LastFM: maciek_m

Re: Zmiany działów

Taki Viking metal w ogóle nie ma działu, a jest kilkaset zespołów które grają ta odmianę muzyki - i jak głupi wrzucam to do folku albo blacku a to przecież "ni w pipę ni w oko".

Her, Naprawdę sprawia Ci to trudność? Bo mi nie. Miałem kiedyś o tym napisać ale wyleciało mi z głowy; chyba macie tego moda żeby coś zrobić jak ludzie chcą a nie dla kolorku i szpanu, że możecie usuwać posty.

Offline

#7 2011-09-10 16:30:23

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Zmiany działów

Jebać szufladki, o.

Offline

#8 2011-09-10 16:33:21

 Ver

po co to zaznaczasz

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 3685
Ulubione zespoły : the 1975

Re: Zmiany działów

Moda to mają żeby offtopy usuwać, pieczę nad kategoriami i forami trzymają admini.
Chyba, że ktoś zmienił ustawienia, w co wątpię.
Ja tam korzystam i tak głównie z działu Alternative blablabla albo Inne, więc mnie to tam nie przeszkadza. ;p

Offline

#9 2011-09-10 16:38:11

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Zmiany działów

Kłótnie czy coś należy do tego gatunku czy do innego będą zawsze, obojętnie jakie działy by się porobiło...
Macko, jedyne co ja, jako Mod, mogę zrobić, to napisać w wątku dla Adminów i Modów, że jest taka propozycja, ale nie widzę takiego sensu, bo po to jest właśnie TEN dział, w którym teraz piszemy, więc zejdź ze mnie z łaski swojej...

Offline

#10 2011-09-10 16:44:30

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Zmiany działów

O rozdzieleniu gotyku i doom metalu apelowałem z 5 razy. Widać z jakim skutkiem. Bo jeśli te 2 gatunki są połączone to równie dobrze moglibyśmy połączyć:
Heavy Metal i Power Metal/Symphonic Metal.
Black Metal i Folk Metal.
Progressive Metal/Progressive Rock i Alternative Metal/Alternative Rock/Crossover.
MetalCore/DeathCore i Post Hardcore/Screamo.
Pop Rock/Pop Punk i Punk Rock/Oi!/Psychobilly.
I na siłę kilka innych.
I jestem przeciw rozdzielaniu grindu i death metalu. Skoro jest gothic/doom właśnie.
Co to jest rap metal? Bo pierwsze słyszę o takim gatunku.

Zresztą dyskusją jest bezcelowa, bo kudłaty ma forum głęboko w chuju a murzyn tego zapewne nie zrobi.


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

#11 2011-09-10 17:03:07

 Macko

User

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-25
Posty: 582
LastFM: maciek_m

Re: Zmiany działów

Her, jeśli nie macie takich uprawnień to cofam moje piski co do modów, więc admini powinni coś z tym zrobić, o :P


Rog3r napisał:

Jebać szufladki, o.

Rog3r, jebać szufladki, jebać forum, piszmy wszystko w jednym temacie \m/, chatbox też tam wrzućmy!

Offline

#12 2011-09-10 17:05:01

manieczki

Gość

Re: Zmiany działów

Z tym że gotyk i doom metal to w ogóle jakieś absurdalne połączenie, to są 2 zupełnie różne gatunki i taki Black Sabbath czy Electric Wizzard nijak się ma do Closterkeller czy innego Artrosis, nie wspomnę już o tym że doom i gotyk powstawały w innym czasie i innych wpływów. To jakby połączyć działy Black Metal z Thrash Metalem dla przykładu, owszem są kapele black/thrash jak choćby Aura Noir, a pierwsze kapele blackowe były mocno osadzone w Thrash Metalu, jak Venom czy Sodom, ale co z tego skoro Black to nie jest Thrash... co do grindcore'a dlaczego twórcy gatunku Napalm Death znajdują się w dziale inne, dla mnie jest to niedorzeczne, ale jest tyle kapel w grindzie i cruscie że spokojnie mogą mieć swój dział, tym bardziej że jako fan śmierć metalu aż takim maniakiem grindu nie jestem, więc taki połączony dział tylko w części mnie interesi

#13 2011-09-10 17:11:31

manieczki

Gość

Re: Zmiany działów

Her napisał:

Zróbmy osobne działy dla każdego zespołu, bo przecież każdy zespół gra coś innego, a forum do cb będziemy przewijać tydzień...

bez przesadyzmu, ale skoro jest już tyle tych działów, to niech to wszystko ma ręce i nogi, bo potem wychodzą jakieś absurdalne sprawy typu ktoś powie że RATM nie pasuje do działu rapcore, a jak nie pasuje tam, tzn że to dział dla góra 5-6 kapel tylko (a z tego co widziałem to większość które tam są z rapcorem ma niewiele wspólnego jak rockowe Guano Apes, Crazy Town itp.), więc albo go wyjebać w ogóle, a kapele przenieść do inne albo coś z tym zrobić, bo narazie jest burdel, a jak widzę Graveland w dziale gotyk to już kompletnie mnie krew zalewa...czyli inaczej jak już szufladkować to robić to z głową !!

#14 2011-09-10 17:13:58

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Zmiany działów

Napalm Death znajduje się w dziale "inne' z tego samego powodu co np. Neurosis czy Celtic Frost. Czyli, że zakładający nie miał zapewne bladego pojęcia gdzie ten temat założyć. A nikt ze staffu jakoś nie pofatygował się żeby to poprawić.


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

#15 2011-09-10 17:16:41

manieczki

Gość

Re: Zmiany działów

spokojnie zaraz zrobię konkurencyjny temat z tym że we właściwym miejscu !!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.medi.pun.pl www.powerrangersi.pun.pl www.craftville.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.pierwszac.pun.pl