Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » PUNK
  •  » Szukam zespoły innego o 180 stopni...

#1 2014-02-10 17:57:06

UrukHai

User

Zarejestrowany: 2014-02-10
Posty: 2

Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Cóż od małego mam wpojoną od dziadka Socjalizm do krwi. Szukam zespołu punkowego śpiewającego o Socjalizmie w pozytywnym sensie... Może być Rosyjski, mnie to wsio rawno czy Polskie/Ukraińskie/Ruskie.

Offline

 

#2 2014-02-10 18:16:12

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Poszukaj lepiej lekarza lewaczku. Miłego dnia i krzyżyk na drogę. Pozdrów dziadka.

Offline

 

#3 2014-02-10 19:47:01

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Uważaj, bo zawału metaluchy dostaną


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

#4 2014-02-10 19:47:40

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#5 2014-02-10 20:57:11

UrukHai

User

Zarejestrowany: 2014-02-10
Posty: 2

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Wiedziałem że tak będzie... Więc burżuazyjne istoty powiedźcie co żądy demokracji zrobiły dla Polski? Co? Brak argumentów? Najnowocześniejsza instalacja odsiarczania węgla, pobliska elektrownia powiązana taśmociągiem z kopalnią, i co przychodzi odwilż oraz demokracja, mimo zapasu pokładów na ponad 40lat kopalnie zamknięto, a ludzie tacy jak ja w wieku 20 lat zostają pozostawieni sami sobie. A burżuazyjne wieprze jeszcze se nagrody i premie przyznają za udany rok...

Ostatnio edytowany przez UrukHai (2014-02-10 20:57:33)

Offline

 

#6 2014-02-11 08:34:36

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Twój dziadek był komunistą i chyba nie masz być z czego dumny. Nie istnieje idealny system polityczny, ale już chyba lepsza demokracja od rządów wujka Stalina, Mao czy Pol Pota którzy razem maja na koncie pewnie ponad 200 mln unicestwionych istnień ludzkich. Do tego znikomy rozwój gospodarczy, brak wolności słowa itd. Może i każdy mógł dostać prace, ale i tak nie miał czego kupić za zarobione pieniądze.

tak przy okazji to prawdziwy punk był i jest anarchistyczny, no chyba, że wolisz podróbki...

Offline

 

#7 2014-02-11 12:06:50

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

GOE znowu trolluje?


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#8 2014-03-03 12:38:52

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Zawsze mnie zastanawiało jak bardzo nasrane mają w głowach te socjalprzyjeby. Najlepsza elektrownia zbudowana za pieniądze z kapitalistycznego i burżujskiego rzecz jasna USA dorobiła się takiego zadłużenia na budżecie państwa że nie było jej za co eksploatować, że o spłacie długu z dolarach już nawet kurwa nie wspomnę. Szczególnie że gierek był niedojebany i nie wiedział że jak sie pożycza dolary ze Stanów to później trzeba je oddać. On myślał że to jakoś samo się odda, elektrownie i huty zarobią na budowanie socjalizmu, da się przywileje hutnikom żeby więcej zarabiali i stymulowali globalny popyt na polski produkt socjalistyczny.
Niestety bajeczki i wykresy na kapitalistycznym papierze robione kapitalistycznym ołówkiem ni chuja nie chciały zadziałać w prawdziwym życiu. Ryle nie stymulowały popytu, bo nie było nic w geszeftach, dlatego spierdalali do burżujskich Landów Niemieckich (a tak podobno było w Polsce dobrze za socjalizmu, ciekawe zatem czemu kazdy spierdalał). Kiedy system "upadł" to nie była wina kapitalistów tylko tego że system był chujowy i nieumiał zarobić na swoje własne utrzymanie, że o spłacie zobowiązań już nie wspomnę. To nie było tak że kapitaliści ze wschodu czarami zdewaluowali polskie produkty... one same przegrały rynkowy proces oceny konsumenckiej bo były chuja warte. Jak cały socjalizm i jego pochodne chujowiny.
I mój ukochany argument jakoby to teraz był kapitalizm i było gorzej jak za komuny. Za komuny było sporo mniej regulacji rynku niż teraz, mój ojciec na handlu obwoźnym rzepy i innego wege gówna mógł sporo zarobić, bo żadna biurwa mu się nie wpierdalała w księgowość. Teraz mamy 3 razy więcej socjalizmu niż w czasach socjalizmu.
Socjalizm - nacjonalizacja środków produkcji.
To jest ogólna definicja. Policz se teraz, albo niech ci twój czerwony dziad podpowie ile było prywatnej własności za komuny a ile jest teraz. Jeżeli masz więcej niż jedną komórkę mózgową, to szybko dojdziesz do wniosku że nie zawsze to co nazywa się socjalizm jest socjalistyczne ( czyli wspólne, znacjonalizowane, kolektywne) Niektóre kraje tzw socjalistyczne jak np Szwecja nie są bogate dlatego że partia im drukuje bilon, tylko dlatego że mają dużo wolności gospodarczej, czyli kapitalizmu.
Starczy spojrzeć na rankingi wolności gospodarczej żeby przekonać się że Szwecja i Dania są wyżej niż USA.
Czekam na dalsza dyskusję, dawno nie orałem gimbokomuchów.: )


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 
  • Index
  •  » PUNK
  •  » Szukam zespoły innego o 180 stopni...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-rpg.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.gry-all.pun.pl