Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » INNE
  •  » A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

#1 2014-04-12 00:14:25

 Semtex

User

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 12

A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

Spoiler:

A Jezusowi Kazali Spać, czyli doprowadzona do ekstremalnej formy frustracja. Mózg przeżarty z jednej strony empatią, a z drugiej nienawiścią do gatunku ludzkiego. Wynik równania wydaje się być prosty i czytelny, czyli czysty egoizm. Taką konstatacją możecie się zasłaniać. A.J.K.S. czyli manifest ludzi, którzy przestali być ludźmi. Społecznie skreślonych i niedopasowanych. Wyznawcy oka w trójkącie i ryby przyklejanej do tylnej szyby mówią, że rzekomo nie pochodzimy od zwierzyny. A czym innym jest ślepa nienawiść jak nie inkarnacją instynktu samozachowawczego, zarezerwowanego dla zwierząt. Świat potraktował nas tak a nie inaczej, społeczeństwo nie widzi w nas ludzi, więc ludźmi nie jesteśmy. Jest nas coraz więcej, jesteśmy bardzo przebiegli. Wnikamy jak rak w komórki zdrowego społeczeństwa. Jesteśmy potworem stworzonym przez to chore społeczeństwo. Mamy głęboko gdzieś opinie czyściutkich, poustawianych, wystylizowanych gnojów, którzy chuja mają do powiedzenia poza opowieściami o dupach, imprezach i paleniu pieniędzy. Z głębokimi wyrazami braku szacunku odnosimy się do społecznych norm, szacunku dla sutanny i ludzi w uniformach. Jezusa, jako wizjonera, obdarliście z jego wizji, by przekłuć jego słowa na własny skurwiały interes. Stawiać watykańskie ścierwo ku jego chwale, gdy on mówił, że pod kamieniem znajdziecie jego samego. Kłamstwo, które ogarnęło cały popierdolony glob. Kult watykańskiego dziada, który łapą z okna macha. Miłosierdzie, które widzimy codziennie na ulicy, miłosierdzie zamknięte w głowach opętanych trucizną, zdychających w swoich śmierdzących domach ludzi, miłosierdzie, które niczym modlitwa wdziera się do czaszki z każdym kopnięciem w głowę. Ludzie wyjebani na ulicę w imię świętego prawa. Kłamcy i oszuści uczynili z nas to czym jesteśmy teraz. Gdzieś między wami, może daleko, a może całkiem blisko. Może już siedzimy w twojej głowie, manipulujemy i obracamy kolory i to co widzisz wcale już tym nie jest, a może nigdy nie było, a może po prostu jestem popierdolonym ćpunem, który między jedną, a drugą podróżą i kolejnym krokiem na dno wypluwa z siebie emocje. Chuj Ci do tego, gówno o mnie przecież wiesz. To nigdy nie miało się tak skończyć, ale nie jesteśmy z tych, którzy nadstawiają drugi policzek...

Ekipę tworzą 303 oraz Tinez, który jest odpowiedzialny za gitary, chociaż ostatnio udzielił się wokalnie na ostatnim singlu. Gatunek, a raczej gatunki jakie widnieją na oficjalnym pangape A.J.K.S. to NuTone/Industrial Rock/Rap-Core. Scena punkowa twierdzi, że jest zbyt rapowy, a scena rap, że za bardzo punkowy. Naprawdę ciężko to zaszufladkować, co najbardziej widoczne jest na albumie pt. "Przywilej Subiektywnej Oceny", gdzie sporo wpływu muzyki industrialnej, ponadto we wcześniejszych albumach death i blackmetalowe klimaty są naprawdę częste. Teksty? Mizantropia, weltschmerz, rebelia, bunt, tematy społeczne i antyklerykalizm, choć coraz rzadziej. Z pewnością 303 jest bardzo "płodny", o czym świadczy jego dyskografia.

Dyskografia:


    Jestem Diabłem(2008)
    Epizod EP (2009)
    ...A mówili, że nie dożyję zimy (2009)
    0048666 (2009)
    159 (2010)
    168 (2010)
    Dixisse Me Aliquando Placuit, Tacuisse Numquam (2010)
    Przywilej Subiektywnej Oceny (2011)
    ...I ziemia zaczęła zwracać umarłych (2011)
    Czterdzieści trzy minuty i trzydzieści dziewięć sekund (2011)
    Epilog (2012)
    Żółć (2012)
    2 dni (2013)


Małe promo

http://www.youtube.com/watch?v=Ozly8yCbsvA

http://www.youtube.com/watch?v=_kfxN1ZO6B0

http://www.youtube.com/watch?v=2lqYPEoWTjY


"Podobnym mnie kopią mogiły, tak niestety wyszło"

Offline

 

#2 2014-12-28 21:07:39

 Semtex

User

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2014-04-11
Posty: 12

Re: A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

Spoiler:

Przed Państwem najnowszy album A.J.K.S. "Jutro Mnie Nie Będzie". Nie ukrywam, że zżera mnie stres, Tineza pewnie też, ale jak się powiedziało "A" to i "Z" wypadałoby wrzasnąć. Co skrywają linki? Klasyczny album, grafiki (pokłony dla Tineza) i, tak tak, teksty. Coś czego nie było przy okazji albumu "2 Dni". Co więcej, dodaję też link do wersji instrumentalnych materiału zawartego na albumie. Starałem się zachować tym razem jakiś porządek, chociaż płyta do grzecznych i pogodnych nie należy. Niemniej jednak to już Wy ocenicie.

Mocna produkcja. Rapowe flow na kilku kawałków plus eksperymenty, których nie brakuje. Interludium strasznie mi sie kojaży z "Showshit" Sweet Noise z płyty CLC. Jeśli ktoś wychował się (albo zna) na Biohazardzie ten pełnie połknie to w całości.


A.J.K.S. - Jutro Mnie Nie Będzie
https://www.youtube.com/watch?v=MFdoJtQ1lG4


Btw. miejsce pracy 303, wokalisty i człowieka odpowiedzialnego za podkłady (Tinez odpowiedzialny jest za gitary)

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10612658_714859071925876_7043577452642081220_n.jpg?oh=a2aed9133e72ee049b1f3898febd0966&oe=55001B1F&__gda__=1429627843_54bd817c899b8a892824af39b38b62c3

Ostatnio edytowany przez Semtex (2014-12-28 21:09:05)


"Podobnym mnie kopią mogiły, tak niestety wyszło"

Offline

 

#3 2015-01-30 16:18:26

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

Kosuń to ćwok, rozpieszczony 30 kilku latek na garnuszku rodziców, zapatrzony w siebie narcyz z wadą uzębienia. Jego poglądy są typowo roszczeniowe, co wynika z tego że dopiero w wieku ponad 30 lat zobaczył i częściowo się przekonał że pieniądze nie lecą z nieba, ani nie dostaje się ich od mamuni, dlatego tak nienawidzi świata, bo wydaje mu się niedobry.
Dodatkowo jak każdy komunista nie potrafi rozmawiać i na każdy argument reaguje agresją. Rzecz jasna jego agresja nie jest groźna, bo to anemik  z wadą wzroku. Doszły mnie niedawno słuchy że coraz więcej ludzi odwraca się od tej nadmuchanej lalki barbie, która całe życie najchętniej słuchałaby achów i ochów nad swoją osobą.
AJKS znam od lat, niemniej jednak z biegiem czasu coraz bardziej przekonywałem się że ten skrzywdzony chłopiec ma ze sobą spory problem. Aczkolwiek nie ukrywam, że talent ma ogromny i gdyby spożytkował go w jakiś bardziej cywilizowany sposób, to byłby godny zainteresowania. Niestety poglądy anty wolnościowe, anty cywilizacyjne i anty chrześcijańskie i radykalnie komunistyczne już dawno nie są kontrowersyjne.
Gimnazjaliści jednak sa coraz głupsi, dlatego Wojtek ma spore grono fanów.


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 

#4 2015-02-12 20:13:02

wilk88

User

Zarejestrowany: 2015-02-12
Posty: 2

Re: A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

Nie lubię kosunia, ale to co napisałeś świadczy tylko o twoim skrajnym prymitywizmie...Po pierwsze wada wzroku nie ma nic do rzeczy, bo znam sporo osób z wadą wzroku, które, by z ciebie mielone zrobiły, a po za tym reakcja agresją wobec innych ludzi (raka, bo ludzie są rakiem tej planety) jest jedynym mądrym rozwiązaniem...No, ale cóż jesteś tylko marnym robaczkiem, któremu odpowiada tak zwana cywilizacja i to całe prymitywne społeczeństwo sterowane przez nieco wyżej postawione chwasty...A ludzie nie zostali stworzeni do tego, żeby byli wolni po za tym jest ich nadmiar i należy ich zredukować i mogę się założyć, że twój wiek nie przekracza 16 lat.

Offline

 

#5 2015-02-13 06:01:16

Wojtek_37

User

Zarejestrowany: 2011-02-05
Posty: 829

Re: A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

O kurwa xD
Adolf Hitler pewnikiem mówił to samo kiedy dochodził do władzy.
Po pierwsze wada wzroku ma dużo do rzeczy, bo jesteś rakiem tej planety, a rak z wadą wzroku to gorszy rak, niż ten bez wady.

W sumie to nie wiem czy taki nazi spierdolec jak ty, rozumie po polsku... może pisać po niemiecku... a nie, ja nie znam niemieckiego : (

Jeżeli uważasz się za raka tej planety, to proponuje ci nastepujące rozwiązanie tej palącej kwestii.

Zabij sie! Bez nazi spierdolin na świecie będzie lepiej, najlepiej od razu zabij kilku swoich kolegów, jeśli ich masz oczywiście.
https://www.youtube.com/watch?v=sDwDfArBLUk A tutaj twoj idol, który miał dokładnie takie same poglądy jak ty, a pózniej dostał parkinsona i chuj mu w dupe i do japy! : )


So I'm here to put the "dick" in Dixie
and the "cunt" back in country
'Cause the kind of country I hear now days
is a bunch of fuckin' shit to me

Offline

 
  • Index
  •  » INNE
  •  » A Jezusowi Kazali Spać (A.J.K.S.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neverland.pun.pl www.narutoforshinobi.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl www.the-legend-of-aang.pun.pl www.young.pun.pl