Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2010-08-08 18:40:39

man1aq

Gość

Re: Behemoth

świeżutkie info z behemothowego newslettera:

Zanim polskie media zostaną zbombardowane plotkami i fałszywymi informacjami na temat zdrowia lidera zespołu i przyszłych planów Behemoth publikujemy oświadczenie napisane przez Nergala:

„Nie chcę was zanudzać szczegółami, ale nie mogę dłużej ukrywać faktu, ze jestem poważnie chory i czeka mnie wieloetapowe leczenie, które może potrwać nawet do kilku miesięcy. Tym samym odwołujemy najbliższe letnie festiwale, planowaną na wrzesień i październik trasę po Rosji i krajach Bałtyckich oraz listopadowy tour po USA. Wiem, ze nie są to dla Was najlepsze newsy ale zdrowie jest najważniejsze. Czeka mnie niełatwy okres i dużo pracy ale stal hartuje się w ogniu, czyż nie? Znacie mnie na tyle, że wiecie, ze wyjdę z tego silniejszy niż kiedykolwiek. Wtedy tez zaplanujemy wszystkie koncerty od nowa i z jeszcze większym rozmachem. W tej chwili czuje się dobrze, moja głowa jest sfokusowana na walkę z chorobą, wszystko jest pod kontrolą fachowego personelu. Mam przy sobie najwspanialszą i kochającą kobietę, rodzinę, zespół, menagerów i ludzi z firm wydawniczych, którzy robią wszystko żeby mnie wspierać. Nie proszę o więcej jak tylko o odrobinę cierpliwości. Chciałbym dodać, iż fakt, ze w najbliższym czasie nie będziemy koncertować nie oznacza ze przechodzimy w stan hibernacji. Mamy wam wiele do zaoferowania i w ciągu najbliższych miesięcy Behemoth będzie funkcjonował na wielu innych płaszczyznach. W najbliższych dniach spodziewajcie premiery naszego najnowszego clipu „Alas, Lord Is Upon Me”. Gwarantuje, ze jest to najdoskonalszy, najbardziej prowokacyjny i stymulujący obraz jaki kiedykolwiek popełniliśmy. Ponadto kończymy prace nad trzypłytowym wydawnictwem DVD „Evangelia Heretika”, które ujrzy światło dzienne jeszcze w listopadzie tego roku nakładem Mystic Prod. W tym miesiącu otwieramy nasz sklep internetowy na cały świat, jednocześnie pracując nad nowymi wzorami koszulek i ekskluzywnymi gadżetami, które będą w nim dostępne. To by było na tyle&hel lip; będziemy na bieżąco informować was o tym co się dzieje w naszym obozie. Rogi w górę!”

Cóż, Nergalowi życzę szybkiego i mam nadzieję pełnego powrotu do zdrowia. Teraz przynajmniej wiem, że z czystym sumieniem mogę sobie odpuścić fest w Nowym Stawie.

@lipa zgadzam się, z teledysku na teledysk jest coraz lepiej, więc przyznać muszę, że oczekiwania co do nowego obrazka mam wysokie.

 

#62 2010-08-10 11:33:52

BruN

Gość

Re: Behemoth

Hmm dla mnie ten zespół nie jest, nawet dobry....
Że jest najbardziej znany to każdy się nim wznieca są lepsze polskie zespoły
Dla mnie wszystkie piosenki tego zespołu brzmią tak samo nie podpada mi do gustu
A tu coś z tych polskich zespołów które mi się podobają:
Aion, Vader , a to polecam najbardziej


Decapitated - Spheres of Madness

\m/



*Aion nie jest chyba death nie chciało mi się sprawdzać co to za zespół

 

#63 2010-08-14 22:01:23

Airbus

Gość

Re: Behemoth

http://www.youtube.com/watch?v=fLp3OZvC924
Co sądzicie? , Mnie troszkę zawiódł ale trzyma poziom
ale trzeba im oddać szacunek za to że się tak napracowali.

 

#64 2010-08-30 13:13:13

 kudlacz

Rincewind

Skąd: ze Świata Dysku
Zarejestrowany: 2009-08-25
Posty: 3371
Preferowany styl: zajebisty
Ulubione zespoły : te najbardziej zajebiste
LastFM: kudlaty-a7x
WWW

Re: Behemoth

ja muszę stwierdzić, że jak się trochę zagłębiłem w Behe to parę kawałków mi weszło. Muzycznie tacy źli nie są a  że ida na komercję to ich sprawa. ja patrzę na muzykę. no i również Nergalowi życzę powrotu do zdrowia


To nie ja ociekam zajębistością.
To zajebistość ocieka mną aby być bardziej zajebistą.

Offline

 

#65 2010-08-30 13:22:16

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Behemoth

kudlaty_a7x napisał:

Muzycznie tacy źli nie są a  że ida na komercję to ich sprawa.

:hahaha: wybacz, ale inaczej nie potrafię czegoś takiego skomentować.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#66 2010-09-08 09:50:52

zanetka1703

Gość

Re: Behemoth

Maktare napisał:

kudlaty_a7x napisał:

Muzycznie tacy źli nie są a  że ida na komercję to ich sprawa.

:hahaha: wybacz, ale inaczej nie potrafię czegoś takiego skomentować.

Dokładnie Maktare,ja też xD

Behemoth gra świetnie,na poczatku byłam nijako do nich nastawiona ale jak ich przesłuchałam,od razu ich polubiłam,podobają mi sie wszystkie ich płytki ale najbardziej lubie At The Arena Ov Aion i Evangelion .
To że dużo sie teraz mówi o ich związku z Dodą o co innego, Behemoth ma swoje osiagniecia i chyba zwiazek z Królową różu mu tego nie popsuje. . . xD

 

#67 2010-09-08 13:46:32

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Behemoth

Behemoth po prostu zaistniał w polskiej popkulturze, ale nie jako zespół. Adaś dyma Dorotkę i to wystarczyło aby jego osobą zainteresowały się wszelkiego rodzaju pisma kolorowe czy portale plotkarskie. Dla statystycznego polaczka Behemoth zaistniał dzięki Dodzie, ale każdy kto ma jako takie pojęcie o polskiej scenie metalowej wie, że to gówno prawda. Wiele ludzi nie potrafi jednak zdzierżyć tego, że Behemoth zawitał pod domowe strzechy i stąd śmieszne zarzuty o komercjalizację. NEWSFLASH! Behemoth już od lat jest zespołem komercyjnym :-) Oczywiście jest to dobrze pojęta komercja.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#68 2010-09-08 20:20:18

beatag60

User

4568638
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-11-04
Posty: 321
Ulubione zespoły : Nightwish
WWW

Re: Behemoth

Co do Behemotowej komercji- nie jestem przekonana do takiej opinii.
A że dzięki Dodzie szary słuchacz poznał kapelę- to prawda!


Nightwish Music is medicine for my life!

Offline

 

#69 2010-09-08 20:35:41

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Behemoth

Nawet moja siostra szarpnęła się na obejrzenie ostatniego klipu Behe, a z takimi klimatami nie obcuje na co dzień :>


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#70 2010-09-08 20:43:06

beatag60

User

4568638
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-11-04
Posty: 321
Ulubione zespoły : Nightwish
WWW

Re: Behemoth

To może rzeczywiście komercja? Tak serio to kapela raczej odbiega od moich muzycznych potrzeb, ale coś tam by z ich twórczości wyróżnił;)


Nightwish Music is medicine for my life!

Offline

 

#71 2010-09-09 13:58:43

zanetka1703

Gość

Re: Behemoth

Maktare napisał:

Behemoth po prostu zaistniał w polskiej popkulturze, ale nie jako zespół. Adaś dyma Dorotkę i to wystarczyło aby jego osobą zainteresowały się wszelkiego rodzaju pisma kolorowe czy portale plotkarskie. Dla statystycznego polaczka Behemoth zaistniał dzięki Dodzie, ale każdy kto ma jako takie pojęcie o polskiej scenie metalowej wie, że to gówno prawda. Wiele ludzi nie potrafi jednak zdzierżyć tego, że Behemoth zawitał pod domowe strzechy i stąd śmieszne zarzuty o komercjalizację. NEWSFLASH! Behemoth już od lat jest zespołem komercyjnym . Oczywiście jest to dobrze pojęta komercja.

Bez ostatnich 2 zdań,zgadzam sie z Tobą w 100% ;  )


Maktare napisał:

Nawet moja siostra szarpnęła się na obejrzenie ostatniego klipu Behe, a z takimi klimatami nie obcuje na co dzień :>

To nie znaczy że Behemoth jest komercyjny;  )

 

#72 2010-09-09 14:04:37

Airbus

Gość

Re: Behemoth

Eee według mnie Behemoth był dobry do Satanici potem już gówno .
To taki kindermetalowy band dla kinderszatanistów ,
a jak spytam się kolesia w wieku 13-14 odpowie że słucha .
A jak się zapytam czy słucha gorgorotha to odpowie że nie -.- .,
Myśli że jest tró jak słucha Behemłota.

 

#73 2010-09-09 14:07:31

SarmatAE

Hawkguy

Zarejestrowany: 2009-08-26
Posty: 3220

Re: Behemoth

Tylko Ty Ares jesteś tró. Ale to przez avatara.


http://img593.imageshack.us/img593/6406/a0op.jpg

Offline

 

#74 2010-09-14 08:55:14

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Behemoth

Arbus napisał:

Eee według mnie Behemoth był dobry do Satanici potem już gówno .
To taki kindermetalowy band dla kinderszatanistów ,
a jak spytam się kolesia w wieku 13-14 odpowie że słucha .
A jak się zapytam czy słucha gorgorotha to odpowie że nie -.- .,
Myśli że jest tró jak słucha Behemłota.

Ale Ty pierdolisz.


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#75 2010-09-14 10:17:53

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Behemoth

Arbus napisał:

Eee według mnie Behemoth był dobry do Satanici potem już gówno .
To taki kindermetalowy band dla kinderszatanistów ,
a jak spytam się kolesia w wieku 13-14 odpowie że słucha .
A jak się zapytam czy słucha gorgorotha to odpowie że nie -.- .,
Myśli że jest tró jak słucha Behemłota.

Dla mnie np taki gorgoroth jest dla zbuntowanych dzieci... Ale to pewnie tylko przejściowe, bunt.
A tak na marginesie - dlaczego masz pedała w awatarze? To chyba Gaahl?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.brotherhoodofsteel.pun.pl www.fordelta.pun.pl www.power-league.pun.pl www.psychoterapia.pun.pl www.angliki.pun.pl