Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

  • Index
  •  » INNE
  •  » Miks utworu do oceny. Proszę Was o rady. Dziwna muzyka, folk/metal ;)

#1 2019-01-06 21:29:57

herrjakub

User

Zarejestrowany: 2019-01-05
Posty: 1

Miks utworu do oceny. Proszę Was o rady. Dziwna muzyka, folk/metal ;)

Chciałbym przedstawić Wam do oceny miks utworu. Co prawda nie pierwszy, ale można powiedzieć, że stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie i zdaję sobie sprawę, że przy aktualnych warunkach nie będzie to profesjonalna jakość.

Mam jednak nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się doprowadzić moją pracę do w miarę przyzwoitego poziomu*, a przynajmniej uda się wyeliminować największe błędy. Będę brał pod uwagę Wasze rady i umieszczał tutaj sukcesywnie kolejne wersje miksu.

Jak już wspomniałem, nie mam profesjonalnych warunków sprzętowych. Nagrywam w domu na laptopie (MacBook Air), karta dźwiękowa Audiotrack Maya U5, soft: Garageband (wiem, że to może i zabawne…, ale postanowiłem skorzystać z niego, zwłaszcza że mam go jakby w prezencie), Guitar Rig 5 (przesterowane gitary), do basu i czystych gitar użyłem wtyczek dostępnych w GarageBand, perkusja MT Power DrumKit2, bębny UnEarthed SiegeDrums oraz VSCO Orchestra (instrumenty smyczkowe). Używam słuchawek.

Kompletnie nie wiem jak ugryźć bębny (nie perkusję).

Jaka to muzyka? Trudno jednoznacznie określić, są tu elementy folku, rocka, metalu. Eksperymentuję. Wszelkie uwagi mile widziane.

Link do utworu: https://soundcloud.com/orbis-exterior/m … ny/s-saxvg

*oczywiście możliwe do osiągnięcia w tych warunkach, nie oczekujmy cudów

Offline

 
  • Index
  •  » INNE
  •  » Miks utworu do oceny. Proszę Was o rady. Dziwna muzyka, folk/metal ;)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.orp.pun.pl www.haxteam.pun.pl www.warrockx.pun.pl www.rcdriftpodlasie.pun.pl www.girugamesh.pun.pl