Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#16 2011-11-01 15:15:24

kommando

Gość

Re: Folk Metal

Folk Metal? Ta... Chyba najbardziej odprężający, melodyczny i rytmiczny podgatunek jakiego słucham (szczególnie w wykonaniu kapel skandynawskich).
Wbrew pozorom nadaje się prawie dla wszystkich.

 

#17 2011-11-18 22:31:27

 Fokcuf

User

3890358
Skąd: Podkarpacie
Zarejestrowany: 2010-06-08
Posty: 485
Preferowany styl: Black Metal
Ulubione zespoły : Necromantia, Furia,Lux Occulta
LastFM: http://lastfm.pl/user/Fokcuf
WWW

Re: Folk Metal

Ja to szczerze powiedziawszy mam problem z tym gatunkiem. Znawcą nie jestem a może i gust do bani mam. Polubiłem bardzo Falkenbach i nawet zrobiłem o nim temat ale jakoś nie ma komu pisać. Natomiast czasem różne osobniki podsyłają mi jakiś tam kolesi biegających po jaskiniach itp. i jakoś całkowicie to do mnie nie trafia. To powoduje, że już sam nie wiem czy to ja mam taki spaczony gust czy to Ci wszyscy od trolowych tleledysków  itp.


The Ancient Pride! Still Burns Within Us!

Offline

 

#18 2011-11-18 23:01:59

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Folk Metal

Falkenbach jest spoko, pamiętam jak bardzo podobała mi się za młodu Ok Nefna Tysvar Ty z fenomenalnym Vanadis .
Bardzo spoko jest też Arkona, nowej płyty nie słyszałem jeszcze, ale poprzednie OK.

O, przypomniał mi się jeszcze Finntroll też spoko. Korpiklaani również.

Folk metal jest bardzo fajny w odbiorze, ale jakoś bardzo rzadko słucham. Hmm może dlatego, że po prostu zapominam o FM zespołach.

Ostatnio edytowany przez XerX (2011-11-18 23:06:52)


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#19 2012-02-12 12:47:53

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Folk Metal

kudlacz napisał:

indyjskich (m.in. Rudra).

Bez przesady - zaliczenie Rudry do folk metalu to wielkie przegięcie

Offline

 

#20 2012-02-12 18:19:53

 Sigyn

Żona Techno Vikinga

886330
Skąd: Kongeriket Norge! ;D
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 927
Preferowany styl: symphonic, doom, folk, gothic
Ulubione zespoły : Chóry wtórujące
Ulubione zespoły pt. 2: paleniu heretyków
LastFM: joannagabixd

Re: Folk Metal

O! Jak już jest taka debata o folk metalu to ja nawołuję was do mojej RMW o tematyce folk metal/folk rock!

A po drugie, ludzie na lastefę się wkurwiają, że jak się słucha ruskiej Arkony, tj. APKOHY (cyrylicą) to nie Arkony polskiej i że jeśli słucham APKOHY, chodzę na gig APHOKY, kupuję (ściągam ) płyty APKOHY, to żebym tagowała jako APKOHA, a nie Arkona. A ja ich w chuuu... bie daleko mam! Cóż mi za różnica, jeśli i APKOHA i ARKONA w wymowie brzmi tak samo... (no, ruscy czytają bardziej [ArkAna], niż [ArkOna]), więc spadówa, a tam na mnie jakiś pajac napada i się ciska z bluzgami w moją stronę, że taguję jako ARKONA i proszę, żeby oznaczyli, która to PL, a która RUS. No... bitch, please. Skoro zdjęcie główne ARKONY to Masha `Scream` z Arkony (APKOHY), a nie któryś z kolesi od Arkony (PL), a w utworach ARKONY wymienione są główne kawałki APKOHY (`Yarilo`, `Pamiat`, `Na moey zemle`, `Stenka na stenku`) to wal się, gościu na mordę.

A po trzecie, folk metal wspaniała muzyka! <3

Ostatnio edytowany przez Sigyn (2012-02-12 18:22:28)



--------------------------------------------------
<http://2.bp.blogspot.com/-dP-EJV0Q7aQ/TvPyIjXCF2I/AAAAAAAAMqg/Et9Qg-qFXAM/s320/Techno-Viking.jpg3

Offline

 

#21 2012-02-12 18:50:27

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Folk Metal

Izlude napisał:

kudlacz napisał:

indyjskich (m.in. Rudra).

Bez przesady - zaliczenie Rudry do folk metalu to wielkie przegięcie

Chuj nie folk metal. Nie słyszałem wszystkiego, ale to death, mimo, że mają jakieś wedyjskie czy chuj wie jakie riffy i solówki, to w death metalowym wykonaniu. Nie lubię szufladkowania, ale bez przesadyzmu.


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#22 2012-02-12 21:10:34

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Folk Metal

Oczywiście, death metal, nie inaczej.

Offline

 

#23 2019-04-19 12:35:58

V_king

User

Zarejestrowany: 2019-04-19
Posty: 7

Re: Folk Metal

Jest to jeden z moich ulubionych gatunków muzycznych, zdecydowanie. Wszystkie w/w kapele znam:) I dużo mam takiej muzy u siebie. Polecam również wschodni folk-metal, np. Grai.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakugan-rpg.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.gry-all.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl