Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2010-03-07 11:22:41

iamplayer

Gość

Dropkick Murphys!

Dropkick Murphys to pochodząca z Bostonu grupa muzyczna, grająca muzykę bedącą połączeniem punk rocka (Street punk), ludowej muzyki irlandzkiej i ska.

Sporym sukcesem zespołu jest fakt dostrzeżenia zespołu przez Martina Scorsese, który wybrał kawałek "I'm Shipping Up To Boston" (z płyty The Warrior's Code) do ścieżki dźwiękowej swojego nagrodzonego Oscarem filmu Infiltracja z 2006 roku ze względu na klimatyczność początku utworu.

Albumy:
Do or Die (1998)
The Gang's All Here (1999)
Sing Loud Sing Proud (2001)
Blackout (2003)
The Warrior's Code (2005)
The Meanest of Times (2007)

Lubisz irlandzkie, folkowe klimaty w punkowych aranżacjach? Ten zespół z pewnością może wam dostarczyć masy pozytywnej energii!

Dla początkujących polecam utwory:

I'm Shipping Up To Boston

Johnny I Hardly Knew Ya

The Spicy McHaggis Jig

The Wild Rover

i wiele, wiele innych

 

#2 2013-02-16 21:06:05

 Izlude

Kierownik działu Metal

Skąd: Xiron Darkstar
Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 2234
Preferowany styl: sabbatical devilucifer metal

Re: Dropkick Murphys!

Jeśli ktoś lubi Flogging Molly to nie może przejść obojętnie obok tego zespołu. Energiczna, skoczna i lekka muzyka w sam raz do browara, na dodatek z irlandzkim folkiem. Znam tylko parę płyt i najbardziej podoba mi się Sing Loud Sing Proud, choć mimo wszystko uważam, że FM jest o wiele lepszym zespołem w takich klimatach.

Offline

 

#3 2013-02-17 00:00:14

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Dropkick Murphys!

Serio? Nikt tu do tej pory nie pisał? Nawet ja w przeszłości słuchałam Dropkick Murphys


Polecam, aczkolwiek albumu nie wskażę, gdyż słuchałam jedynie kilkunastu piosenek z różnych płyt ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiziomserwer.pun.pl www.medi.pun.pl www.pierwszac.pun.pl www.powerrangersi.pun.pl www.craftville.pun.pl