Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2010-04-22 18:50:30

andol93

Gość

Halestorm

Halestorm,

to amerykańska grupa grająca muzykę na pograniczu Hard Rocka i Metalu. Pochodzą z York, Pennsylvania. Zespół aktualnie ma podpisany kontrakt z Atlantic Records i wypuścili swój pierwszy krążek w 2009r.




Członkowie kapeli:-



-Lzzy Hale - wokal prowadzący, gitara rytmiczna
- Joe Hottinger - gitara prowadząca, wokal dodatkowy
- Josh Smith - bass, wokal dodatkowy
- Arejay Hale - perkusja, wokal dodatkowy





Dyskografia:



- Halestorm (2009)

 

#2 2010-05-03 14:07:01

Hana

Gość

Re: Halestorm

Mam trochę wypaczony gust muzyczny, dla mnei liczy się wszystko; głos, gitara, perkusja, czy wszystko składa się w jedną całość, czy pewne elementy do siebie pasuja.
Halestorm to obecnie jeden z niewielu zespołów, który naprawdę lubię. Zawsze podchodzę sceptycznie do kobiet śpiewających w rockowych zespołach. Niektóre damskie wokale totalnie do takiej muzyki nie pasują [patrz eyes set to kill z wokalistką, która moim zdaniem się trochę zgubiła]. Głos pani śpiewającej w Halestorm wgrywa się doskonale. Świetnie komponuje się z gitarami. I śpiewać umie i krzyknąc potrafi. W dodatku nie wugląda jak shitney spirs, i jeszcze na gitarze gra! Solówki są. Krótkie i bezszałowe ale są. W dodatku są długowłosi ;D Poza tym świetnie się ich słucha
w dodatku świetnie wypadają na koncertach.

 

#3 2010-05-04 17:44:00

Divine

Gość

Re: Halestorm

Nie przepadam, słyszałam 3 piosenki co prawda, ale mnie one w ogóle nie porwały. Głos wokalistki mi się nie podoba

 

#4 2010-05-04 18:29:47

andol93

Gość

Re: Halestorm

Hana napisał:

Mam trochę wypaczony gust muzyczny, dla mnei liczy się wszystko; głos, gitara, perkusja, czy wszystko składa się w jedną całość, czy pewne elementy do siebie pasuja.
Halestorm to obecnie jeden z niewielu zespołów, który naprawdę lubię. Zawsze podchodzę sceptycznie do kobiet śpiewających w rockowych zespołach. Niektóre damskie wokale totalnie do takiej muzyki nie pasują [patrz eyes set to kill z wokalistką, która moim zdaniem się trochę zgubiła]. Głos pani śpiewającej w Halestorm wgrywa się doskonale. Świetnie komponuje się z gitarami. I śpiewać umie i krzyknąc potrafi. W dodatku nie wugląda jak shitney spirs, i jeszcze na gitarze gra! Solówki są. Krótkie i bezszałowe ale są. W dodatku są długowłosi ;D Poza tym świetnie się ich słucha
w dodatku świetnie wypadają na koncertach.

Głos jej jest świetny też podoba mi się ten zespół.Na koncertach są nieźli

 

#5 2011-11-13 17:36:05

Agniecha

Gość

Re: Halestorm

Wokalistka ma świetny głos i to jest największy ich plus. Najbardziej lubię "It's Not You", "Familiar Taste of Poison"

 

#6 2014-06-01 02:25:45

 Momoko

User

50807656
Zarejestrowany: 2014-05-31
Posty: 34
LastFM: kyzb

Re: Halestorm

Racja, wokalistka jest super i ogólnie fajny zespół. Jak słucham 'Bad romance' w ich wykonaniu to mam wrażenie że to Gaga zrobiła cover nie oni:d

Offline

 

#7 2014-10-03 18:15:24

 theRbb

User

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 7
WWW

Re: Halestorm

Ogólnie powiem, że zespół miał bardzo trudne początki. Trudne do słuchania oczywiści. Taki poprock dla amerykańskich nastolatków. Nie tak dawno Lzzy powiedziała, że nowa płytka będzie inspirowana Lemmym i Motorhead... zobaczymy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.girugamesh.pun.pl www.dyskusja.pun.pl www.rcdriftpodlasie.pun.pl www.haxteam.pun.pl www.orp.pun.pl