Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#1 2016-11-23 19:42:38

 Kajczii

User

Skąd: Las
Zarejestrowany: 2016-11-23
Posty: 1
Ulubione zespoły : Dezerter, Disturbed, Bathory
Ulubione zespoły pt. 2: Metallica, SOAD, FFDP, Luxi
LastFM: C10H12N2O

Cześć

Witam wszystkich. Mam na imię Kaja. Jestem tu żeby poznać ciekawych ludzi, słuchających dobrej muzyki, z którymi będzie można pogadać, podyskutować. Fajnie byłoby poznać jakieś spoko osóbki.

Offline

 

#2 2016-12-24 11:49:34

 Szymonoslaw

Laserowy Lotos rangi 5.

Zarejestrowany: 2011-11-27
Posty: 1339
Preferowany styl: Kraul
Ulubione zespoły : same oklepane

Re: Cześć

FORUM ZDECHŁO.



Cześć.


http://31.media.tumblr.com/tumblr_m5naeweCGA1rqrf25o1_400.gif

Offline

 

#3 2017-06-27 21:37:42

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Cześć

Na to niestety wychodzi.


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#4 2017-07-04 22:52:32

Bifrons

User

Zarejestrowany: 2017-06-15
Posty: 3

Re: Cześć

Tak się dzieje wtedy kiedy ludzie którzy na nim się produkują okazują się osobami które tak na prawdę nic nie mają do powiedzenia. Niestety dotyczy to więcej niż połowy wszystkich forumowiczów a z reszty też część się właściwie na mim męczy a nie "udzielą". Cała ich tak zwana osobowość nadaje się do jakiegoś podręcznika psychologi a nie na forum, które z założenia powinno się opierać na wyrażaniu swoich EMOCJI związanych z muzyką METALOWĄ, a nie zawracaniem gitary pierdołami odnośnie własnej osoby. LUDZIE NIE POTRAFIĄ ROZMAWIAĆ O MUZYCE!!! Nie potrafią obrazować muzyki własnymi słowami!!! Ich wypowiedzi to pojedyncze zdania, taka pramowa, trzy do sześciu wyrazów parę emotów używanych przez młotów i po sprawie.
Czy zdechło? TO JEST METAL, TRUP TU JEST JAK NAJBARDZIEJ NA MIEJSCU, więc to chyba nic złego, a jak mawiał Dead zapach trupa przed występem nadaje atmosferę, więc wystarczy być wiernym powiedzeniu 'nigdy nie mów nigdy' i tyle.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gry-all.pun.pl www.ikariam-gamma.pun.pl www.margonem.pun.pl www.bakugannowavestroia.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl