Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#31 2013-05-13 11:19:56

 Felek

User

Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 61

Re: Mastodon

Nowy album na początku 2014 roku. http://topbass.pl/basisci/troy-sanders- … -mastodon/

Offline

 

#32 2013-05-13 15:36:43

 Mortal One

User

Zarejestrowany: 2013-05-07
Posty: 17
Preferowany styl: Post-metal
Ulubione zespoły : Cult of Luna, Ufomammut, Isis
Ulubione zespoły pt. 2: Tool, Gojira, Nine Inch Nails
LastFM: może kiedyś
WWW

Re: Mastodon

Zacnie! Oby było lepiej niż na ostatnim.


http://img853.imageshack.us/img853/7938/buttonnjc.png

Offline

 

#33 2013-05-13 18:37:38

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Mastodon

Bardzo dobra wiadomość. Ostatni album rewelacyjny, więc oczekiwania spore!


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#34 2013-05-13 18:58:12

 innocent

User

11168002
Skąd: Szczein
Zarejestrowany: 2013-05-10
Posty: 33
Preferowany styl: hard core
Ulubione zespoły : BMTH
LastFM: trelemorele20

Re: Mastodon

zobaczymy jak to będzie.

Offline

 

#35 2013-05-13 19:27:08

margoQ

SPAM-terrorystka

Skąd: z Szafy
Zarejestrowany: 2010-01-23
Posty: 2746
Ulubione zespoły : Wyjce Kościelne
LastFM: www.lastfm.pl/user/margoQ
WWW

Re: Mastodon

Jakoś nigdy mnie nie przekonali, a po koncercie, na którym przyszło mi być nie zmieniłam zdania. Jakieś pieśni warte bliższego poznania?...


... Która to wypowiedź mnie znudziła, albowiem nie była o mnie :foch:
                                                                                                  http://userserve-ak.last.fm/serve/126/43815557.gif

Już się nie mogę doczekać aż ujrzę głębię swego zwyrodnienia

Offline

 

#36 2013-05-13 20:02:11

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Mastodon

Nie pieśni, a albumy. Serio. Najlepiej wszystkie, bo nie ma słabego.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#37 2013-05-16 22:49:22

 Rob

User

7516038
Call me!
Zarejestrowany: 2012-10-03
Posty: 480
WWW

Re: Mastodon

Ostatni album słaby był, za dużo takich nadętych emosowatych wręcz melodii i ukłon w stronę fanów takiego grania jak Bullet For My Valentine i tym podobnym rzeczom. No i nawet im cover z okazji RSD a był to cover Feist nie wyszedł, pani ich za to rozjechała na łopatki ; ) Wypalają się panowie powoli i to słychać, brak też surowości z pierwszych płyt, łagodnieją coraz bardziej z płyty na płytę, zatracają autentyczność i stają się zbytnio pospolici, rzekłem, chociaż wiem że kilku osobom się narażę :P


Ssać-wykazywać brak predyspozycji w jakiejś dziedzinie.Ssanie to niedostateczna realizacja założonego konceptu.Porywać się z motyką na słońce.Przyjmować na siebie obowiązki,których nie jest się w stanie spełnić.Nieudolnie wykonywać swoje obowiązki, założenia,nieudolnie realizować koncept.Ssanie wiąże się z uczuciem wstydu,niepełną realizacją pomysłów i brakiem obiektywnej oceny swojego działania.

Offline

 

#38 2013-05-17 00:35:24

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Mastodon

Wraz z upływem czasu mam coraz mniej chęci by słuchać tej kapeli. Po premierze Blood Mountain album często u mnie gościł, a i później lubiłem do niego wracać. Z Crack The Skye miałem kontakt praktycznie tylko po premierze. Parę ładnych obrotów poszło, ale szybko znalazłem ciekawsze rzeczy do słuchania. Nową płytę przesłuchałem może dwa razy i na więcej nie miałem w ogóle ochoty. Zatem zdecydowanie coś jest na rzeczy. Może to to o czym piszesz, a może po prostu ich granie przestało mi odpowiadać.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#39 2013-05-17 10:53:32

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Mastodon

za dużo takich nadętych emosowatych wręcz melodii i ukłon w stronę fanów takiego grania jak Bullet For My Valentine

Już bez jaj, w którym utworze naszło ci jakieś skojarzenie z bulletami? Jak dla mnie The Hunter to najlepszy album Mastodon, bardzo zróżnicowany i chyba najlepiej wchodzi w porównaniu zresztą. Wiem wiem, wolę mniej skomplikowane melodie Chociaż taki The Sparrow mocno zajeżdżało King Crimson to jest jak najbardziej na plus.

Offline

 

#40 2013-05-17 20:12:21

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Mastodon

Rog tu nie ma z kim rozmawiać... Panom, co pisali 2 i 3 posty wyżej mogę tylko zasugerować skontaktowanie się z laryngologiem. I to tutaj jest coś na rzeczy

Nie rozumiem w ogóle twojej opinii Rob, bo Hunter jest niesamowicie wyluzowaną płytą (nadęte melodie?!?), a zdawało mi się, że takie klimaty ci odpowiadają. Porównania do BGMV nie skomentuję, gdyż nigdy w życiu nie słyszałem jak ten zespół gra.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#41 2013-05-19 18:26:44

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Mastodon

A co ma laryngolog do tego, że mi się Mastodon coraz mniej podoba?


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#42 2013-05-20 19:39:03

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Mastodon

Uszy ci się psujo przez co doznania już nie te.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#43 2013-05-20 21:16:26

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Mastodon

margoQ napisał:

Jakoś nigdy mnie nie przekonali, a po koncercie, na którym przyszło mi być nie zmieniłam zdania. Jakieś pieśni warte bliższego poznania?...

To chyba jedyny kawałek, który zapamiętałam i jest poważnie dobry http://www.youtube.com/watch?v=KlKBJ4t_fYo reszta jakoś ulatuje w tłumie ;p

Offline

 

#44 2013-05-31 22:02:37

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Mastodon

Laryngologa oraz protetyka słuchu powinni odwiedzić właśnie ci, którzy spuszczają się nad ostatnimi dokonaniami Mastodona. "The Hunter" jest nudny jak flaki z olejem i jak już komuś polecać z twórczości tych panów to albumy od pierwszego do "Blood Mountain" włącznie. Umożliwi to u ciekawskich otwarcie nowych "muzycznych szufladek" w głowie, a w przypadku dwóch ostatnich, z naciskiem na ostatni może to tylko zaszkodzić. Przestańcie promować hipsterskie albumy metalowe, bardzo was proszę... :-D

Offline

 

#45 2013-05-31 22:47:05

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Mastodon

To bardzo przykre, gdy młodzież nie docenia wspaniałych albumów, ale jakby tego było mało to poczyna sobie jeszcze śmielej i je znieważa. Niestety nie ma co się dziwić. Takie są skutki wprowadzenia gimnazjów i bezstresowego wychowania.
Koledzy niestety nie zrozumieli albumu The Hunter. Ta płyta nie jest nuda. Tak powiedzieć mogą tylko ci, którzy są ubodzy duchem lub nie poświęcili jej wystarczająco dużo czasu.
Ale nie martwcie się, może nie wszystko jest jeszcze stracone. Zalecam przesłuchać The Hunter przynajmniej 10 razy, raz za razem, a powinno zaskoczyć! ; )


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia-rl.pun.pl www.wrestlinggame.pun.pl www.cs.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.zephyr.pun.pl