Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#61 2013-03-10 00:14:17

 DonMielone

User

20584042
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-10-10
Posty: 417
Preferowany styl: srogie napierdalanie
Ulubione zespoły : King Diamond, Nile
Ulubione zespoły pt. 2: Exodus, Crowbar
LastFM: www.lastfm.pl/user/DonMielone
WWW

Re: Luxtorpeda

Studentcore - dobra nazwa na ogół pseudo inteligentnej muzyki. Luxtorpeda, Strachy Na Lachy, Kult (w obecnym kształcie), Coma, Myslovitz, T.Love, PtaKy, Muchy itp. Generalnie chodzi o muzykę bez głębi, do której jednak nie zaliczyłbym Lipali. To już trochę wyższe loty.
I proszę mi nie odbierać zdania gdyż jest to forum dla każdego i mam prawo napisać, ze coś jest dla mnie sraką, czy popłuczynami i nigdzie nie napisano, iż w każdym temacie należy się nie wiadomo jak rozwodzić. każdy ma prawo do własnej, nawet niewybrednej opinii.



Jasne, masz prawo wyrażać swoje zdanie, a reszta może je krytykować. Apeluję do wszystkich, bo wyczuwam nadchodzący flame war, piszcie o Luxtorpedzie.
X

Offline

 

#62 2013-03-10 12:01:02

 Zuza

Doctor's companion

44696831
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 766
Preferowany styl: hipstersky
Ulubione zespoły : Serj Tankian, Hey, Luxtorpeda
Ulubione zespoły pt. 2: Rammstein, RHCP, Pearl Jam
LastFM: tajneznaki

Re: Luxtorpeda

Co jak co, ale teksty Luxtorpedy zdecydowanie mają "głębię". No, ale oczywiście, masz swoje zdanie z którym ja osobiście nie muszę się zgadzać.


http://media.tumblr.com/tumblr_lt9sigk9Yu1qeeyux.gif

Offline

 

#63 2013-03-29 19:19:01

 JestemNiewidzialna

User

44931860
Zarejestrowany: 2013-03-29
Posty: 20
Preferowany styl: metal, rock

Re: Luxtorpeda

Zawsze lubiałam Luxtorpede :P. Jakoś nie słucham wielu polskich zespołów ale ten przypadł mi do gustu

Offline

 

#64 2013-03-30 13:16:01

Lipa

F.O.A.D.

10908488
Skąd: Lindville
Zarejestrowany: 2010-04-04
Posty: 2389
Ulubione zespoły : HELLSOUND
WWW

Re: Luxtorpeda

Też zawsze lubiałem Luxtorpedę.


http://funkyimg.com/i/FNqF.gif
Umysł to tablica. Gorzała to gąbka.

Offline

 

#65 2013-03-30 19:26:31

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Luxtorpeda

Zawsze czyli od wydania rehearsala z '85? 16 minut i 34 sekundy nieokrzesanego szaleństwa. Materiał kultowy - inspirował wielu, ale kto by się teraz do tego przyznał : >


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#66 2013-09-30 14:09:52

 Zuza

Doctor's companion

44696831
Skąd: Z lasu
Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 766
Preferowany styl: hipstersky
Ulubione zespoły : Serj Tankian, Hey, Luxtorpeda
Ulubione zespoły pt. 2: Rammstein, RHCP, Pearl Jam
LastFM: tajneznaki

Re: Luxtorpeda

Za dobry miesiąc wychodzi nowa płyta. Narzucili niezłe tempo. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo mam spore oczekiwania co do niej.


http://media.tumblr.com/tumblr_lt9sigk9Yu1qeeyux.gif

Offline

 

#67 2014-04-03 21:39:59

 Rog3r

The King of Biscuits

6439790
Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 2786
Preferowany styl: Disco w rytmie Polo
WWW

Re: Luxtorpeda

Muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony nową płytą. Robaki w jakimś stopniu mnie rozczarowały, pewnie dlatego, że miałem bardzo duże oczekiwania po świetnym debiucie. Nie mówię, że była to zła płyta, ale miała kilka wypełniaczy i wydawała się nierówna.

Buraki wracają jakby do klimatów z  debiutu, jest brudno, panowie raczą nas świetnymi riffami, teksty tak  jak na poprzednich albumach poruszają bardzo istotne tematy, które dotyczą nas na co dzień.
Zastrzeżenia można mieć do Mambałagi, czyli kawałka ewidentnie napisanego pod wzór radiowego przeboju. Mimo swojego pozytywnego przesłania i chwytliwości, przy reszcie wypada blado, i szybko się nudzi.

Nie potrafię wyróżnić ulubionego lub najlepszego kawałka z płyty, cała wchodzi całościowo bardzo dobrze.

Luxtorpeda wspięła się na piedestał polskiego rockowego rzemiosła, wiem, że niektórym kucom ściskają się zwieracze na samą nazwę "Luxtorpeda", bo słucha ich gimbaza (między innymi). Ogólnie stali się bardzo popularni, ale już dawno można zaobserwować taką zależność, że im większa popularność, tym większa fala krytyki ze strony wszelakiej maści znawców kucowatych klimatów.

Ja osobiście kibicuję im tak samo jak i 3 lata temu, gdy wydawali pierwszą płytę, praktycznie znani tylko i wyłącznie fanom Litzy, i starego Acids. Osciągneli duży sukces nie zatracając przy tym tego "czegoś" przy nagrywaniu kolejnych płyt. Życzę im dalszych sukcesów i kolejnych tak udanych płyt jak "Buraki".

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestlinggame.pun.pl www.tibia-rl.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.cs.pun.pl www.zephyr.pun.pl