Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#436 2013-10-04 10:23:09

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Metallica

w stolicy Śląska



w sumie pierwszy raz byłam w IMAXie i muszę powiedzieć: zajebiste wrażenie.

Offline

 

#437 2013-10-04 10:28:08

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Metallica

Hera napisał:

w stolicy Śląska

Nie uciekniesz przed prawdą. ;]


I jak film? Podejrzewam, że dopieszczony do bólu.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#438 2013-10-04 10:32:50

 Hera

Too much love will kill you

6338022
Skąd: Silesia
Zarejestrowany: 2011-03-03
Posty: 3492

Re: Metallica

Nie wiem kiedy mi zleciało to półtora godziny. Ledwo się zaczęło, a już koniec ; ( Sama historia tego chłopaka, mimo że ciekawa wizualnie i w ogóle, to jednak tylko taki ozdobnik. Nie ma co się nastawiać na jakąś głęboką fabułę ;p Ale efekty fajne.

Offline

 

#439 2013-10-04 11:04:27

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Metallica

Hera napisał:

Sama historia tego chłopaka, mimo że ciekawa wizualnie i w ogóle, to jednak tylko taki ozdobnik. Nie ma co się nastawiać na jakąś głęboką fabułę ;p Ale efekty fajne.

Wiadomo, mnie i tak najbardziej interesują ujęcia z koncertu.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#440 2013-10-04 14:27:05

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Metallica

Mnie zastanawia tylko jedno - w jaki sposób Meta się jeszcze bardziej zeszmaci????
Wydawanie gównianych płyt w kilkuletnich odstępach, zasypywanie ludzi zbędnym gównem (EP-ki, koncerty DVD),
sięgające zenitu skomercjalizowanie się do reszty (koszulki, kubki, majtki, piórniki i wszelkiej maści inne gadżety),
wydanie asłuchalnego rzygu "Lulu" (przebijającego nawet "St. Anger"!), robienie Fanów w chuja z wydaniem nowej
płyty, a teraz wypuszczenie tego gównianego tzw. "sfabularyzowanego" koncertu - Mistrzowie Tandety!!!
Czekam na kolejną ich wtopę, bo to niezła komedia!

Ostatnio edytowany przez Rockin_Motherfucker (2013-10-04 14:28:37)


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#441 2013-10-04 14:35:14

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Metallica

Przemyślenia prosto z ławki w gimnazjum. Chrzanić korporacje i komercję w muzyce. Tylko garaż jest tru.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#442 2013-10-04 14:54:16

 Ver

po co to zaznaczasz

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 3685
Ulubione zespoły : the 1975

Re: Metallica

Wiadomka, garaże najleprze

Offline

 

#443 2013-10-04 16:16:05

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Metallica

XerX napisał:

Przemyślenia prosto z ławki w gimnazjum.

Zabawne, ale takie "gimnazjalne" przemyślenia ma większość ich normalnych Fanów (a nie Fanboyów!).


XerX napisał:

Chrzanić korporacje i komercję w muzyce. Tylko garaż jest tru.

Meta jak żadna inna kapela robi za ciula swoich Fanów i wciska im te same gówno od lat (w innym opakowaniu),
mając nadzieję że kupią to wszystko co im się da pod nos - tym torem poszli również Iron Maiden i AC/DC.
Meta to już od dawna nie jest Rockband, a zwykła Maszynka Do Robienia Kasy - taka sama jak Justin Bimber!

Natomiast taki Black Sabbath to nadal ten sam doskonały Rockband, co dawniej - do '95 systematycznie wydawali
płyty, a teraz powrócili po latach z nowym krążkiem. Black Sabbath to dobra komercja - są aktywni i nadal coś
tworzą, a nie jadą tylko na swojej popularności. Za to Meta jest złą komercją - łapią się kurwa wszystkiego
dla zarobienia zielonych, tylko nie Muzyki!

Nie chodzi o "granie w garażu" i "bycie true", a reputację i to co kapele sobą prezentują - pewnie jesteś dorosły,
więc powinieneś to zrozumieć a nawet sam wywnioskować. Mam kumpla - wielkiego Fana Hetdielda i spółki, który
jest nadal ich Fanem (ciekawe jak długo jeszcze?!) ale ma świadomość tego jak ta kapela daje dupy na każdym kroku.


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#444 2013-10-04 17:17:09

Maktare

Zbanowany

Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 2567
LastFM: posiadam
WWW

Re: Metallica

Rockin_Motherfucker napisał:

XerX napisał:

Przemyślenia prosto z ławki w gimnazjum.

Zabawne, ale takie "gimnazjalne" przemyślenia ma większość ich normalnych Fanów (a nie Fanboyów!).

Chyba większość kuców.

Piszesz o robieniu fanów w ciula tak jakby to dotyczyło m.in. Ciebie. Zatem wnioskuję, że uważasz się za fana Metalliki. A jako fan powinieneś doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że "Lulu" nie jest płytą Metalliki. To nie jest nawet Metallica i Lou Reed, to jest Lou Reed i Metallica. Najpierw Reed, potem Metallica. To chyba dość prosty koncept i uważam, że nie muszę tego dalej rozwijać.

EPki, srepki, koncertówki, merch etc. to są rzeczy właśnie dla die-hard fanów, czyli inaczej pisząc fanboyów. Oni kupią wszystko co Metallica wysra. I jest tu obopólna korzyść, więc nie rozumiem gdzie widzisz problem? Zbędne gówno? To nie kupuj. Proste. Slayer na ten przykład wprowadził kiedyś do sprzedaży prezerwatywy ze swoim logo. I co? I nic!

Gdybyś choć trochę orientował się w tym co dzieje się w zespole to nie wypisywałbyś takich farmazonów i dawno byś wiedział, że nowy album w najlepszym wypadku wyjdzie dopiero pod koniec 2014 roku. W NAJLEPSZYM WYPADKU. Z resztą jak dla mnie to mogą wydawać jeden album na dekadę albo i rzadziej. Szczyt kreatywności już dawno osiągnęli, a na drugą młodość bym nie liczył. Już niczym nas nie zaskoczą, tak jak nikogo nie zaskoczyło nowe Black Sabbath.


http://24.media.tumblr.com/ca560734a447c37e3663de92982fda24/tumblr_n3kv69TPwc1smq8z1o8_250.gif
ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MOJEGO NOWEGO BLOGA
http://adresjesttymczasowy.blogspot.com/

Offline

 

#445 2013-10-04 18:08:24

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Metallica

Mak zaoszczędził mi pisania. Podpisuję się pod jego postem.

edit:
A jednak dodam coś jeszcze.
Rocking Mofo, a co powiesz o Motorhead i Kiss? Popatrz sobie na sklepy z merchem na ich stronach internetowych, Metallika słabo przy nich wypada ; )
Nie mówiąc już o ilości wydanych greatest hits i koncertów (a co w ogóle złego jest w wydawaniu koncertówek?!?!?!) itd.
Te zespoły też potępiasz?

PS
Black Sabbath właśnie wydaje koncert z ostatniej trasy. Też się sprzedali : /
http://www.blacksabbath.com/


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#446 2013-10-04 19:27:46

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Metallica

Meta to w sumie  muzyka mojej młodości heh. W wieku 17 lat meta była podstawowym produktem wyznaczającym moją tożsamość muzyczną. Ja się zgadzam z rokckin. Dużo wartościowego robiła w latach przełomowych 80-90tych a  potem to już odcinała kupony od swojej popularności i robiła to typowo dla kasy. Gimbazjalista jednak wkraczający w światek lepiej żeby się jednak zachaczył o metę To jest bardzo wskazane. Zdecydowanie bardziej niż zasłuchiwanie się w  piątą wodę po kisielu naśladowców. Lepiej czerpać od źródła niż od kopiarek.Co jak co ale jednak to zawsze jest metalika z trzonem w postaci Kirka, Larsa i James'a. Jesteś tym, co słuchasz. To jest klasyka. Nie słuchać nigdy metaliki a być fanem metalu to jak być fanem literatury a nie czytać Szekspira W tym co zrobili byli perfekcyjni. Sami też się wzorowali ale ci od krórych czerpali zaliczali się  do najlepszych. Nie wynaleźli koła ale są czymś swoistym. To chyba tyle w tym temacie.



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#447 2013-10-04 20:39:55

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Metallica

MAK:
1. Gówno mnie obchodzi, kto gra 1-sze skrzypce na "Lulu" - tam gra Meta, więc oceniam Metę!

2. Wcale mnie nie zaskoczyłeś z tym krążkiem w okolicach 2014, bo jestem z informacjami na bieżąco.

3. Hetfield z ziomkami są gówno wartymi i skąpymi na kasę sprzedawczykami, bo na pewno kurwa już nie
Muzykami - gdziekolwiek nie pójdę to tam widzę niezliczone chujstwa z ich pierdolonym logo (obok AC/DC
i Iron Maiden), a jak chcę zdobyć coś naprawdę zajebistego i mniej znanego to kurwa słyszę: "nie mamy"!

Jak to moja Żona powiedziała: "To wszystko to 5-ta woda po kisielu. To tak jakby przeterminowany towar
wrzucili w nowe opakowanie i z nową datą ważności." - nic dodać, nic ująć. Do takich wniosków doszło już
od zajebania ludzi i dlatego ilość Fanów Mety - niesamowicie maleje, zaś bronią ich tylko trzepnięci Fanboye.

4. Black Sabbath koło wynaleźli w 1970 roku i kto oczekiwał tego po Nich ponownie, ten powinien umówić
swój łeb na bliskie spotkanie ze ścianą - nie inaczej. "13" nie miał być rewolucją, bo rewolucja już dawno
miała miejsce - "13" to miał być Comeback do Korzeni, zrealizowany z myślą o Fanach. Tak samo nikt
kurwa normalny nie oczekuje rewolucji po Mecie - ich Fani chcą po prostu być brani pod uwagę, a tym
samym chcą nowej płyty (a nie być zlewanymi)! Jednak Meta ma w dupie Fanów i zarabia na tej samej
chujni od lat - Black Sabbath robią dokładnie na odwrót, dlatego Największy Szacunek dla Nich!

Zacytuję Andrzeja "Zmorę" Rdułtowskiego (z Dr. Hackenbusha): "Podoba mi się ta zależność w której
fani przychodzą na koncert, a my dla nich gramy. Fanom należy się największy szacunek, bo bez nich -
nie byłoby tego wszystkiego!" - słowa mądrego człowieka, którego poznałem osobiście(!). Tak więc
jeżeli jesteś mądrzejszy od faceta, który pracuje od 40 lat z hakiem na scenie - to nie mam pytań...


XERX:
1. Meta jest Królem Komerchy i nawet taki Motorhead - im nie dorównuje! A nawet jeśli biorąc pod uwagę ilości
wydawanego przez Motorów różnego rodzaju śmieci, to i tak to nie ma znaczenia bo kolesie na bieżąco robią
nowy materiał - nowa płyta już wnet!

2. Black Sabbath wydaje okoliczny koncert DVD i takie działania jak najbardziej popieram - chłopaki wnet kończą
z działalnością i nie każdy miał okazję być w tym Ich ostatnim okresie na Ich koncercie, to przynajmniej ludzie
zakupią pamiątkowe DVD na którym będą mogli zobaczyć Królów Heavy Metalu u schyłku swojej kariery.

Zaś te pazerne ćwoki z Mety nieustannie wydają jakieś DVD bez potrzeby i EP-ki - które tak naprawdę są tylko i wyłącznie
zrzutą klasycznych numerów w wersjach koncertowych z różnych miejsc, zamiast zapowiedzią nowego pełnoprawnego
materiału! Tak więc Sabbaci się nie sprzedali i nie jadą na swojej popularności - o nie, jest dokładnie na odwrót!


GOD_OF_EMPTINESS:
Też pamiętam maniakalne zasłuchiwanie się w krążki Mety za bajtla, ale te czasy minęły - teraz tylko czasem do nich zaglądam.


Podsumowując:
Skoro Meta nie potrafi i nie chce stworzyć nowego materiału, to niech po prostu się rozpadną w cholerę - zaoszczędzą zbędnego
czekania Fanom, a do tego zachowają resztki godności (o ile jeszcze je mają?!)...

Ostatnio edytowany przez Rockin_Motherfucker (2013-10-04 20:46:45)


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#448 2013-10-04 20:59:59

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Metallica

Ja tam nie zaglądam fcale. Mam ciekawsze muzyczne potrzeby niż meta.  Użyje swego standardowego tekstu, który idealnie pasuje do sytuacji Metallica? Panie, who cares??????



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

#449 2013-10-04 21:10:25

 Rockin_Motherfucker

Zbanowany

Skąd: Ziemia
Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 187
Preferowany styl: Szeroko pojęty Heavy Metal

Re: Metallica

GOD_OF_EMPTINESS:
Hahaha, doskonale dojebałeś i popieram Cię w zupełności!


XERX & MAK:
Najwięcej śmieci spod szyldu Black Sabbath wyszło między 1995 a 2012 - kiedy kapela nie wydawała materiału.
Ale to i tak nie ma znaczenia bo Tony, Ozzy i Geezer jak nie wydawali muzy jako Black Sabbath, to robili to jako
Oni sami - tak więc Ich Fani nie byli zbywani gównem, tylko dostawali na bieżąco świeże dźwięki aż po dziś dzień!

Ostatnio edytowany przez Rockin_Motherfucker (2013-10-04 21:11:00)


- Melodia, Ciężar & Harmonia -

Offline

 

#450 2013-10-04 21:14:38

 God_of_Emptiness

User

Skąd: HELL
Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 591
Preferowany styl: śmiercionośny
Ulubione zespoły : śmiercionośne
LastFM: Ić pan w chuj z tym lastę...

Re: Metallica

Dojebałaś, jeśli już Mistrzu



http://31.media.tumblr.com/f8961b424760a5b638488ce7d82c38b0/tumblr_mt31t1cTz11qarseyo2_500.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aplikanciopole.pun.pl www.brzj.pun.pl www.animes.pun.pl www.forum-perkusyjne.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl