Ogłoszenie


KONTAKT:
rockmetalforum.pun.pl@gmail.com
GG: 6338022

#46 2012-11-16 15:27:08

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Opeth

Nie posądzam Akerfeldt'a o taką złośliwą zagrywkę. Przeczytałem sporo wywiadów z nim i uważam, że jest naprawdę zafascynowany progrockiem, a konwencja metalowa przestała go interesować. Myślę, że poniekąd może czuć się jej więźniem, bo wie czego wszyscy oczekują po muzyce Opeth i że nie idzie to w parze z tym co chciałby robić.
Nie będę osądzał Heritage, nie jest to na pewno album, który istotnie zapisze się w moim życiu, ale jestem ciekaw czy może czas nie zadziała na jego korzyść. Nie mam jednak wątpliwości, że gdy będę miał posłuchać Opeth to szybciej sięgnę po Ghost Reveries, Watershed, Still Life czy Deliverence niż Heritage.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#47 2012-12-26 15:12:03

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Opeth

Na wiosne mamy spodziewać się nowej płyty Opetha!

Offline

 

#48 2012-12-26 19:35:50

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Opeth

Szybko. Jakieś spoilery co do zawartości albumu są?


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#49 2012-12-26 21:20:24

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Re: Opeth

Nie znalazłam jak na razie, płyta nie ma jeszcze nazwy, ale są już dwie piosenki z tego co wyczytałam. Jak coś znajdę albo Ty coś znajdziesz to daj znać. Mam nadzieję, że nowy krążek nie będzie podobny do Heritage.

Offline

 

#50 2013-05-10 20:54:36

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Opeth

Mortal One napisał:

XerX napisał:

Mortal One napisał:

ostatni Opeth (to post-metal)

No chyba nie.

Moim zdaniem na "Heritage" zakrawają już pod ten gatunek.

Ja tego nie pojmuję. Dla mnie Heritage to już nawet nie jest metal a rock i nie żaden 'post' bo przecież nie odkrywa nowych terytoriów, a sentymentalnie wraca do starych.
Dla przypomnienia http://www.youtube.com/watch?v=1t8fl96HPQI (+ beka z pitolenia w komentach)


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#51 2013-05-11 13:00:36

 Mortal One

User

Zarejestrowany: 2013-05-07
Posty: 17
Preferowany styl: Post-metal
Ulubione zespoły : Cult of Luna, Ufomammut, Isis
Ulubione zespoły pt. 2: Tool, Gojira, Nine Inch Nails
LastFM: może kiedyś
WWW

Re: Opeth

Ok, w sumie racja, z Opethem pojechałem.

A skoro już tu jestem, to się może o zespole wypowiem. Męczę głównie "Heritage" - za floydowski klimat i genialną końcówkę "Folklore". Ze starszych - klasyczny "Blackwater Park" i "Deliverance". W sumie na nowym krążku brakuje mi trochę mocarnego growlu Åkerfeldta z tamtych lat. Nie rozumiem za to "Watershed". Kompletnie do mnie nie przemawia.


http://img853.imageshack.us/img853/7938/buttonnjc.png

Offline

 

#52 2013-05-11 15:20:24

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Opeth

A ja Watershed bardzo, bardzo, bardzo lubiłem swojego czasu i katowałem non stop w okolicach premiery i przez jakiś czas później. Teraz w ogóle rzadko słucham Opeth, więc i Watershed dawno nie słuchałem.


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

#53 2014-08-19 17:55:46

 Ginger

Wybitny to cud, trąci Bogiem

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 859

Offline

 

#54 2014-08-20 13:09:48

kaede

User

Zarejestrowany: 2014-06-23
Posty: 6
LastFM: lastfm.pl/user/kaedelamire

Re: Opeth

Meh, nie przemawia do mnie ta nowa płyta. Jeśli zespół chce iść w tę stronę no to ok, nie będę przecież hejtować ludzi za to, że grają co chcą. Mimo że lubię prog rocka, to ten styl jakoś mi do nich nie pasuje. Dla mnie Opeth to wciąż będzie głównie Ghost Reveries, Blackwater Park czy Still Life. W takiej formie najbardziej mi odpowiada i jeśli będę chciała posłuchać Opetha to wrócę właśnie do tych starszych płyt.

Offline

 

#55 2014-08-21 20:32:57

 XerX

Hiss

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 3006

Re: Opeth

ruchamdziwki345 napisał:

No hej http://pitchfork.com/advance/519-pale-communion/

No to słuchamy...


Should the Compact Disc become soiled with fingerprints, dust or dirt, it can be wiped (always in a straight line, from center to edge) with a clean, soft, dry, lint-free cloth. No solvent or abrasive cleaner should ever be used. If you follow these suggestions, your Compact Discs will provide a lifetime of pure listening enjoyment.

Without Light I am.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodwars.pun.pl www.wacki.pun.pl www.tkdlomazy.pun.pl www.darkbleach.pun.pl www.rpsuw.pun.pl